Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekli az embereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli az embereket, hogy mi ciki, vagy mit kéne tenniük?

Figyelt kérdés
Mármint ha van saját egyénisége,akkor nem a szerint kéne élni,az elvárások figyelemben tartása és betartása helyett?

#dsgdf
2012. nov. 20. 20:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
na,most vissza néztem a válaszokat.Szerintem ha bele gondolsz,nem kötelező sehol bele mászni a sémába.Én pl iskolában verekedtem sokat,mégsem lett belőle különösebb bajom,munkában is úgy beszélek a főnökeimmel,ahogy megérdemlik,és itthon is,a családdal.És az az érdekes,hogy ezért a munkában nem cseszegetnek,és itthon sincs gond belőle.Mert a munkában az számít,hogy mit teszel le az asztalra,és nem az,hogy hogyan,hivatalos ügyek...ott meg szintén mindegy,akkor is kötelesek úgy bánni veled,mint másokkal,max nem tesznek szívességet.De a többség mégis csorda mód éli az életét,és az olyanokat mint én...Hát nem nézik jó szemel,de hát ki nem sz@rja le őket?Volt már aki szeretett,és szerintem lesz is,ja igen,pasi vagyok.Nem tudom ki találta ki,hogy a csajok majdnem mindenki számára elérhetetlenek,de egy baromfi volt,az biztos.Nekem elképesztően jó csajaim is voltak már,pedig se jóképű,se gazdag nem vagyok.
2012. nov. 20. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!