Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves vagyok, több barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, több barátnőm is volt, de miért érzem cikinek a szex-et és az erről való beszélgetést?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és most lehet hurrogni, volt már barátnőm korábban is, féléves, éves stb. de úgy mindegyikkel kin volt beszélgetni, vagy inkább úgy mondom jóformán nem is beszélgettünk a szexről, csak hogy volt-e valakivel együtt úgy. Nem kicsi a méretem, nincs okom aggódni, de valamiért sose hozom fel, vagy terelem a témát erről. Lehetséges hogy 20 évesen még nem állok rá készen?
2012. nov. 20. 00:07
 1/4 A kérdező kommentje:
És ugyebár, még nem is történt meg...
2012. nov. 20. 00:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ország milyen térségében lehet úgy barátnőt találni, hogy szűz vagy és nem dobnak ki a p.cs.ba? :O Még irtó mázlistának is lehet nevezni téged testvér. Nekem gyanús ez az "éves" kifejezés.
2012. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó barátnőd 16 éves korodban volt, akkor OK. De ha később, akkor nem is volt barátnőd.

Nem 20 évesen szűznek lenni ciki, hanem azt mondani, hogy több barátnőd volt, pedig csak lány ismerősről beszélünk.

2012. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam én is. huszonévesen a "barátnőim voltak, éves kapcsolatok" és a "szűz vagyok" alapvetően kizárják egymást. Te azt nevezed barátnőnek, aki puszit adott az arcodra?
2012. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!