Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha egy pasi egy buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy pasi egy buliba nem csak velem smárol, hanem még egy csajjal, akkor ezt vegyem annak hogy semmi esélyem?

Figyelt kérdés
Imádom ezt a srácot, minden vágyam hogy az egyszer az enyém legyen. De voltunk bulizni ott összefutottunk, smároltunk, táncoltunk aztán ugyanezt tette egy másik lánnyal is... Felejtsem el? :( köszi. A csajjal nem jött össze de engem (se) keresett...
2012. nov. 19. 16:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Neki kéne hajtania utánam, nem nekem...
2012. nov. 19. 18:38
 12/13 anonim ***** válasza:

"Neki kéne hajtania utánam, nem nekem"


És akkor beállnál a sorba hozzá? :D

Hát... te tudod.

Éljenek az ösztönök, éljen az evolúció! :DD

2012. nov. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rám nyomult, lekoptattam. nem lett volna semmi jó ebből.
2012. nov. 20. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!