Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha egy pasi egy buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy pasi egy buliba nem csak velem smárol, hanem még egy csajjal, akkor ezt vegyem annak hogy semmi esélyem?

Figyelt kérdés
Imádom ezt a srácot, minden vágyam hogy az egyszer az enyém legyen. De voltunk bulizni ott összefutottunk, smároltunk, táncoltunk aztán ugyanezt tette egy másik lánnyal is... Felejtsem el? :( köszi. A csajjal nem jött össze de engem (se) keresett...
2012. nov. 19. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy pipa a naptárába ;)

Felejtsd el, komolyatalan.

2012. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne esélyed? Egy gruppenbe simán válthatsz jegyet.
2012. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked tényleg EZ kell? Gondold már végig, mennyit érsz, és ehhez képest mit érsz ennek a srácnak! Hol maradt az önértékelésed? Elveszett félúton a szája felé? Ez a srác egy nulla!
2012. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Imádom ezt a srácot, minden vágyam hogy az egyszer az enyém legyen."


Újabb bizonyság arra, hogy az emberek mennyire sekélyesek. Komolyan egy olyan srác minden vágyad, aki több nővel is smárol egy-egy buliban? És mégis mi tetszik benne annyira? Jó a feneke? Édesistenem.

2012. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"minden vágyam hogy az egyszer az enyém legyen"


Milyen célból?

Ha szexuálni akarsz vele, akkor bármikor van esélyed.

Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor szerintem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan. :)

2012. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Én magam se értem hogy miért akarok tőle bármit is de tudom hogy kell... És ezen nem tudok változtatni, de megpróbálom elfelejteni, nem gondolni rá. Az az igazság hogy én is smároltam már több pasival egy buliba és ez nem azt jelenti hogy ne akarnék komoly kapcsolatot, mert én nagyon is szeretnék. Köszi a választ mindenkinek ment a zöld kéz. De még nyugodtan irhattok
2012. nov. 19. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
én is voltam már így, de muszáj belátnod, h csak azért kell, mert elérhetetlen...
2012. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igy van... :/ csak ez tök rossz érzés :(
2012. nov. 19. 16:53
 9/13 anonim ***** válasza:

"Én magam se értem hogy miért akarok tőle bármit is de tudom hogy kell"


Ne értsd félre, de ez a fajfenntartó ösztön. Ne keverd a valódi érzésekkel. :)

2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem szép pár vagytok! A testiség számotokra eléggé nullát ér, megérdemelnétek egymást! Próbálkozz csak nála!
2012. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!