Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az fura dolognak /vagy gáznak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura dolognak /vagy gáznak/ számít, ha testsúlyban könnyebb vagyok a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Magasabb vagyok, mint ő /én 176, ő 174/, viszont súlyban könnyebb vagyok valamivel. Ő 65-67 kiló körül van, nagyon jó alakja van. Míg én olyan 63-64 körül vagyok.

Alkatilag mindig is vékony voltam, eddig 68-70 körül volt a legnagyobb súlyom.


2012. nov. 19. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz,hogy könnyeb vagy. A szálkásan izmos pasik néznek ki a legjobban.
2012. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Arról nem volt szó, hogy szálkás... Egyáltalán izmos...

De amúgy kérdező, nézz körül a környezetedben... Mennyi csonthuszárt látsz bálna méretű barátnővel? Elég sokat... Szóval nem gáz...

2012. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy 100 kiló alatt egy férfi, nem férfi.
2012. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Jó, nem kizáró ok, de nekem is volt olyan barátom, aki ugyan magasabb volt nálam, de súlyban kevesebb volt... Nem vagyok "bálna", ő volt nagyon vékony. Engem zavart.
2012. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hát én 72 kiló vok 175 cm, előző bnőm 173/62 volt, és kicsit furcsán éreztem magam mellette, mert kb akkora volt mint én :D, , bár azt hozzá kell tenni h olyan 62 kilónak nézek ki, sajnos optikailag csalóka a testalkatom:D nameg a minőségi izomnak nagyobb a súlya mint a felfújt kondisnak, vagy a zsírnak (kettlebellezek, gyakorlatilag 4-5 kiló úgy jött fel rám, h semmi látszatja nincs, csak erőben:D)


gyúrj egy picit, meg egyél sokat, 2-3 hónap múlva már sokkal jobban fogok érezni magad mellette.

2012. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura, illetve nem kell belőle problémát csinálni. Nálunk is hasonló a helyzet, de kit érdekel? Mi egy pár vagyunk, nem kirakati bábuk. Ha magas sarkút veszek, még magasabb is vagyok nála. Na és? :)
2012. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt a pár kilót simán fel tudnád szedni, ő meg leadni.

De ha fel tudod emelni, nem vészes a helyzet.

2012. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagy dolgot én se csinálok belőle igazából. Habár néha kicsit fura a dolog. Enni szoktam rendesen, most azon vagyok, hogy hízzak. Végül is olyan sokkal azért nem nehezebb nálam. :) Mondjuk annak örülnék, ha 2-3 kilót átadna nekem. :D Persze csak magam miatt mondom ezt. Ugyanis ő egyébként tökéletesen néz ki így is! Lehet, annak köszönhető ez, hogy annak idején sportolt.
2012. nov. 19. 19:35
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen, simán fel tudom emelni. :) Attól, hogy kicsi a súlyom, valamennyi erő van bennem, gyenge nem vagyok /bár ez is relatív, mert nyilván aki rendszeresen gyúr, ahhoz képest gyenge vagyok/.

Mondjuk ő nem szereti, ha emelgetem. :S Mindig, mikor fel akarom emelni, akkor tiltakozik ellene. :D Bár néha ő is mondogatja, hogy vékony vagyok. Lehet, engem félt, mikor emelgetni akarom. Pedig párszor felemeltem már...

2012. nov. 19. 19:37
 10/17 A kérdező kommentje:

3-as:

Nem tudom, ezt ki mondja, de az hülye... Miért kéne egy férfinak minimum 100 kilónak lennie? És mi van azokkal a férfiakkal, akik alacsonyak? Inkább legyenek elhízva 100 kilós állatnak, mert különben nem férfi?

Igaz, én nem vagyok alacsony, de - attól, hogy furának tartom néha, hogy a párom nehezebb nálam - vékonyan is simán férfinak érzem magam.

2012. nov. 19. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!