Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes debreceni pasi őrült vagy van normális is közöttük?

Figyelt kérdés
Amúgy is vonzom az idióta embereket,de ez már egy kicsit sok volt!Tegnap fényes nappal az utcán kapott el egy srác és meg akart csókolni(soha életemben nem találkoztam még vele)!Valamiért vonzom az ilyen helyzeteket és az ilyen pasikat,amivel annyira nem is lenne bajom!De azért néha jó lenne normális férfiak társaságában is lenni...
2012. nov. 18. 20:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

17-es,nem szoktam kihívóan öltözködni sem viselkedni,h esetleg k*rvának nézett volna...(vagy annak néznének)!

Én igenis vevő vagyok azokra ,akik néznek is valamibe és nem pedig elkönyvelnek valami hülye kis r*bancnak!Amúgy meg nem kell minden lányt egy kalap alá venni vannak kivételek...

A 20-as válaszolónak meg üzenem,h nem ez volt a kérdés :D

2012. nov. 19. 15:40
 22/22 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok szerintem.
2012. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!