Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes debreceni pasi őrült vagy van normális is közöttük?

Figyelt kérdés
Amúgy is vonzom az idióta embereket,de ez már egy kicsit sok volt!Tegnap fényes nappal az utcán kapott el egy srác és meg akart csókolni(soha életemben nem találkoztam még vele)!Valamiért vonzom az ilyen helyzeteket és az ilyen pasikat,amivel annyira nem is lenne bajom!De azért néha jó lenne normális férfiak társaságában is lenni...
2012. nov. 18. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A csendes az,aki soha sem csinál semmi bajt,de ha csinál,akkor nagyot,szerintem ne akarj olyannal semmit.
2012. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Most akkor neked végül is normális pasi kell, vagy őrült? Ha normális kell, akkor meg miért foglalkozol azzal, hogy a csendes őrült jobb, mint a nem csendes? A csendes őrült sem normális.
2012. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12-es te kérdezted meg máskülönben nem foglalkoztam volna vele! :D De te vagy nagyon unatkozol vagy tényleg kötekedni akarsz...
2012. nov. 18. 20:45
 14/22 A kérdező kommentje:
11-es én egy olyat szeretnék ,aki normális ember módjára közelít és nem támad le azonnal!!
2012. nov. 18. 20:46
 15/22 anonim ***** válasza:
Kötekedés... Miután az egyik mondatban azt írod, hogy nincs bajod azzal, hogy őrülteket vonzol (vagyis ezt nem utasítod el eleve), a másikban meg azt, hogy jó lenne normálisakkal is lenni, ember legyen a talpán, aki eldönti, hogy végül is mit is akarsz.
2012. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mondom én,h csak kötekedni akarsz,de itt nem lesz rá partnered! ;)
2012. nov. 18. 21:12
 17/22 anonim ***** válasza:

Keress egy négert, ha mi fehér pasik már nem vagyunk nektek jók. -.-

Ja, csak halkan jegyzem meg, hogy számtalan lánynál próbálkoztam, de mindegyik egy-két rendes lánytól eltekintve durván lekoptatott, nem vagytok ti vevők már a rendes, udvariasan kezdeményező srácokra, nyílván ezért támadt le az a szerencsétlen is kínjában fényes nappal.

Ha a normális udvarlást nem díjazzátok, akkor meg is érdemlitek!

2012. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

:D Biztos a haverjai a közelben voltak... sőt tuti...

Am én is Debreceni vagyok,de velem az a baj hogy túl normális....

21/F

2012. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

a debreceni pasik őrültek, a csajok k urvák. tisztelet a kivételnek, akikhez sajnos nem volt szerencsém

világváros .. :DDDDD

2012. nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én normális vagyok, de nem érdekelsz ;)
2012. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!