Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elhagy mert nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagy mert nem szeret, miért dobja rám a lelkiismeretet, hogy miattam van vége?

Figyelt kérdés

magát akarja mosni, hogy nem rajta múlt, hogy nincs jövőnk, hanem én tehetek róla.

viszont ő hagyott el, kibékülni esze ágában nincs és még engem terrorizál lelkileg, hogy magamnak köszönhetem.

mire jó ez? neki így könnyebb szakítani?

miért nem hagy békén?


2012. nov. 18. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Korod és nemed?
2012. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy, valóban, Te tehetsz róla, vagy Ő, és ahelyett, hogy beismerné magának, rád hárítja a dolgokat.
2012. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de ha lelépett minek foglalkozik egyáltalán vele, hogy mit gondolok róla?

miért akarja azt, hogy engem marcangoljon, hogy nem vagyok szerethető, hogy hibás vagyok, hogy rossz vagyok?

ő választotta ezt, nem én.

ha rajtam múlt volna, nem lenne vége.


(amúgy nem tinik vagyunk)

2012. nov. 18. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak direkt bosszantani akar. Beszéld meg vele, vagy küldd el a fenébe.
2012. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha nem vagytok tinik,akkor már vagytok annyira felnőttek feltételezem,h megtudjátok ezt beszélni!!
2012. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a pszichikai terrorizáláson mit lehet megbeszélni, nagy felnőtten?

közöltem vele, amikor olyan lettem, amilyennek akarta, akkor is csak belém kötött. újból és újból. és ha akart volna, velem lenne, szóval nem veszem magamra, hogy miattam van vége, mert nem miattam van vége.

2012. nov. 18. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont te voltál a buta,h hajlandó voltál megváltozni valaki kedvéért!Azt írod,h te nem érzed magad hibásnak.De akkor ő mégis,hogyan tud téged pszichikai terror alatt tartani?
2012. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

most épp ez lenne a terror, hogy rám dobja a lelkiismeretet.

nem a lelkiismeretet érzem, hanem az esik rosszul, hogy ártani akar tulajdonképpen még most is, miután elhagyott. valószínűsítem azért, hogy sírjak utána, hogy hibáztassam magam, stb stb.

ahelyett, hogy hagyna élni.

ha kis hülye lennék, még be is venném, még belemennék magyarázkodni, hogy de én nem akartam rosszat, de én..., higyj nekem, meg hasonlók. csak ugye így idősebben átlátok rajta.

és csak nem értem, hogy miért bántana még mindig. hogy ez neki mire jó, miért szükséges.

2012. nov. 18. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mert hagyod magad!Minél jobban észreveszi ezt rajtad annál jobban fogja csinálni,ha valóban bosszúból teszi!Szedd össze magad!!!
2012. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
össze szedem magam!
2012. nov. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!