Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
van egy lány 22 éves (én 18 F) akivel 1 honapja járunk. konfliktus: Ő dolgozik. napi 12 orában. és heti 1 szabadnapja van a szombat akkor meg a fősulin van levezősön. ebből fakad hogy kb heti 1-szer tudunk talizni. ez egyikünknek sem jo, de én még ki tom birni. plusz nekem ott lesz a gimi szeptemebrtől igy nekem is csak a hétvége lesz jo. de ő azt mondja ez igy nem jo neki, és szakitanunk kellene, nincs ideje rám, karrier a legfontosabb neki. De én nem akarom hogy vége legyen, sose veszekedtünk nagyon jo emlékezetes volt minden találkozásunk. ő az első barátnőm, ő vette el a szüzeségem, mindenben ő az első nálam. Nem akarom elvesziteni :( Segitsetek :(
2009. aug. 15. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem azért de ez a kapcsolat tényleg nem lesz nyerő így vagy találjatok ki valamit hogy gyakrabban tudjatok találkozni vagy tényleg vége mert amit csak az egyik fél akar az nem fog úgy működni ahogy kellene mert egy kénytelen,kelletlen kapcsolattá válik!
2009. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hátha ő eldöntötte, hogy a karrier az első, akkor ez régen gáááz!

Én leülnék vele beszélni erről, de ha arra sem hajlik,akkor hagynám az egészet!

Elhiszem, hogy rossz, mert én is voltam hasonló helyzetben, de lásd be ez nem vezet sehová...

2009. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tényleg szeretne lemondana akármiről csak hogy veled lehessen, valahogy meg tudnátok oldani.Mondjuk csinálhatná azt is hogy ha összeköltöztök akkor minden nap látjátok egymást és közben járhatna is suliba, de a barátommal én is csak hetente talizok, távkapcsi és mi is nehezen bírjuk de már csak 2 évig kell...
2009. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!