Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdhogynem én küldtem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdhogynem én küldtem el bulizni, jól tettem?

Figyelt kérdés
Ma a barátom menni akart bulizni. Már egy hete mondta hogy péntek szombat menni akar. Lementem ma hozzá. Mondta hogy nem megy este sehova mert nincs pénze rá. A legjobb barátja már írkált neki hogy akkor indul e. Mert mennének.. Tudtam hogy sokat készült erre a a hétvégére de az anyukájának kölcsön kellett adnia.. Hirtelen úgy döntöttem adok neki kölcsön hogy elmehessen.. Pedig ha nem adok akkor velem töltötte volna az estét. de nem akarok bele esni abba a hibába amibe sok csaj hogy hisztizik ha a pasija el akar menni bulizni. szeretném ha érezné bízom benne és adok neki elég teret hogy a barátaival is bulizzon. nem akarom úgy lekötni mintha házasok lennénk. szerintetek jól tettem ? vagy nem ? kicsit tartok attól hogy épp most ezzel adtam alá a lovat. de nem tudom főleg pasik válaszára vagyok kíváncsi. előre is köszönöm 23/L
2012. nov. 17. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne tetted volna jól?

Amúgy egyik mondatod üti a másikat...

- "nem akarok bele esni abba a hibába amibe sok csaj hogy hisztizik ha a pasija el akar menni bulizni"

- "kicsit tartok attól hogy épp most ezzel adtam alá a lovat"


Tudod normális pároknál ez alap, és én sosem gondolnék ilyesmit, hogy adom alá a lovat...

Szerintem te csak fel akartál vágni a semmivel.

2012. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hanariko ***** válasza:
szerintem jól tetted, és ha rendes, akkor következő alkalommal talán akkor sem megy majd el, ha lenne pénze és inkább veled marad, hogy viszonozza ezt a dolgot. Amúgy sincs baj azzal, ha valaki bulizik a párja nélkül, kivéve akkor ha rendszeresen csinálja és emiatt elhanyagolja a kapcsolatot.
2012. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam felvágni de ez az első olyan barátom aki bulizós. és nem tanultam meg még kezelni az ilyen szitukat
2012. nov. 17. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de "ez az ilyen első barátom"...ez a mondat nagyon böki a szememet...most tiszteled vagy sem? Mert akkor "ő az első ilyen barátom". Lehet most hivatkozni minderre, hogy rossz a billentyűzet, meg nem úgy gondoltam, stb. De az ilyen kis elírások sokat elárulnak... Hencegni meg nem itt kell :D Nem csak te bízol a barátodban. Máshol is ez a szokás, ha menni akar, akkor nyugodtan. Én elvagyok itthon is a párom nélkül vagy ha úgy alakul, akkor barátnőzöm én is. Ez így normális...
2012. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy jön ide neked a tisztelet :) meg ez az elírós duma. szerintem egyértelmű ahogy leírtam. Eddig akikkel jártam nem jártak bulizni discoba.. ennyi :) csak ki ültünk együtt a haverokkal a helyi presszóba. nem értem mire jó most ez a kötekedés
2012. nov. 17. 20:59
 6/10 Hanariko ***** válasza:

arra akar rávilágítani, hogy ahogy írsz a barátodról, az sok minden elárul arról, hoy te hogyan viszonyulsz hozzá. (mint amikor valaki 12-14 évesen azt írja hogy: "pasim van" egy 18-20 éves meg már azt hogy "barátom van")

Egyébként én nem értettem félre, és az ilyeneket simán mellé lehet gépelni, meg foglamazni, nekem se jön össze mindig xD

2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
így jön én ilyen vagyok .. így beszélek. :)
2012. nov. 17. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:

mért játszod meg magad? :)

legszivesebben sikítva rohannál utána, hogy meg ne csaljon, igaz? nem hiszem, hogy azért elhagyna, mert nem hagyod, hogy bulizzon.

természetesen nem azt mondom, hogy tiltsd meg neki, isten ments, menjen csak. a megoldás: KOMMUNIKÁCIÓ

mondd el neki, hogy nem akarod magadhoz láncolni, de elveszíteni sem szeretnéd stb. mivel úgy is értelmezheti, hogy leszarod, hogy becsajozik-e a buliban.

2012. nov. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem játszom meg magam. !! Ha egy elkezdi ezt a témát miért kell mindenkinek rá állni ? ez az oldal tudtommal arra való hogy feltegyünk egy kérdést amire válaszokat szeretnénk kapni olyan emberektől akiket nem ismerünk és nem elfogultak velünk szemben.. de látom itt nem igazán vannak olyanok. 1 kivételével.
2012. nov. 18. 09:13
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor nem írnál olyan dolgokat, amik ütik egymást. paradoxon .. minek tesz fel olyan kérdést, aki a saját érzéseivel sincs tisztában?
2012. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!