Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én küldtem el, mégis fáj. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én küldtem el, mégis fáj. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régóta jóban vagyunk. Sose volt köztünk több egyszerű barátságnál, bár nem rajtam múlt. Mikor bevallottam neki hogy többet érzek iránta, egyszerűen megszakított velem minden kapcsolatot. Nagy nehezen sikerült túltennem magam rajta, időközben férjhez is mentem, de aztán hirtelen felbukkant.Eleinte távolságtartó voltam vele, de aztán az idő múlásával megint közelebb került hozzám. Még mindig érzek iránta valamit, de a férjemet is szeretem. Nehéz döntés volt, de végül írtam neki egy levelet, hogy nem tudok így a barátja lenni.

Szerintetek szakítsak meg vele minden kapcsolatot és felejtsem el őt, vagy hallgassak a szívemre és adjam fel az eddigi életem, hátha egyszer végre összejövünk?


2011. aug. 25. 10:51
 1/2 Gátorok ***** válasza:
Menj el orvoshoz!!
2011. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pff... Hát ha neked megéri egy biztos kapcsolatról való váltás egy elég bizonytlanra, akkor hajrá ...


(De szerintem nem éri nem... nagyon nem. )

2011. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!