Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú az osztályban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban és nagyon belezúgtam, de fogalmam sincs hogy neki tetszem-e (bár van egy olyan érzésem, hogy igen, de ez csak reménykedés, azt hiszem)! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
böködd facebokkon, azt hallottam, hogy a mai fiatalok körében ez váltotta fel az udvarlást is.
2012. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Miből gondolod, hogy tetszel neki?
2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 laura25 válasza:

Nálam is ugyan ez van...

Szerintem vagy kérdezd meg, vagy kérj tanácsokat az osztálytársaidtól . :)

2012. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 válaszadó: nem fogom bökdösni facebookon..

2.válaszadó: nem azt írtam hogy biztos tetszem neki hanem azt hogy szerintem de ez csak reménykedés szerintem

2012. nov. 18. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
velem is ez van, de szerintem mond el neki hiszen csak egyszer élünk...
2012. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a gond hogy félek a válaszától és nem tudom megteremteni a pillanatot:(
2012. nov. 30. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Dettó...

Órán megkérdeztem. Nem válaszolt, de azóta sokkal kedvesebb velem. :)

L/14

2013. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem évfolyamtárssal van ugyanez. Nyáron gyűjtöm a bátorságot, aztán valahogy majd elmondom neki. Tedd te is ugyanezt, esetleg tapintatosan kérdezz rá, hogy hogy áll a lányokkal, ilyenek.:)

Amúgy hány évesek vagytok?

2013. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!