Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, melyik a gyakorib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, melyik a gyakoribb, hogy internetes szerelemből csalódás vagy boldogság lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy internetes szerelem egy nem valós érzés, de szerintetek statisztikailag inkább hogy szoktak végződni az internetes szerelmek, a boldogság vagy a csalódás gyakoribb átlagban
2012. nov. 17. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a csalódás
2012. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű statisztika nem készült.
2012. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműbb, hogy boldogság, mert azért erős érzelmeket szül a másik felé és ha magát adta a két ember, akkor csak boldogság lehet, mert azok az érzelmek folytatódnak tovább
2012. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ!Mert nem tudhatja az ember hogy éppen mit gondol valójában a másik és sokszor félre érthető helyzetek vannak.Nekem eddig ebből 3 csalodásom volt..mindegyik szó nélkül lelépett,pedig 2-3 hónapig beszélgettünk és szimpatikusak voltunk egymásnak és minden ok-nak tűnt.Mindegyikel találkoztam párszor és élőben is jónak tűnt a dolog.Mindegyik szó nélkül lelépett és soha nem válaszolt az üzeneteimre és azok közül volt egy aki még az ismerősei közül is kitörölt a fészbukon...semmi hülyeséget nme csináltam pedig és jól elbeszélgettünk és élőben is találkoztunk ott is rendben volt minden,az egyikel még szex is volt párszor.Ezt csak azért írom le hogy tudd hogy van ilyen is,és azért legyél óvatos.Most is beszélgetek valakivel 1 hónapja,de ő sem válaszol napok óta,pedig látom mindig hogy fennt van fb chaten,ráírok semmi válasz már napok óta.Szóval a lényeg hogy ne nagyon éld bele magad,pláne addig ne amíg nem találkoztok,mert így sok csaódástól kiméled meg magad!!Az egyikük nekem a 3 közül úgy lépett le hogy 3-szor találkoztunk és utánna is még sokat beszélgettünk,tehát az sem lehetett hogy nem tetszettem neki,egyszerűen csak szerintem a közelben találtak maguknak valakit.Amit még elmondanék hogy a találkákat minnél elöbb létre hozni és nem húzni mert csak idő pocsékolás lesz és csalódás lehet könnyen!Remélem tudtam segíteni!
2012. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is tisztázni kellene, mit nevezünk internetes szerelemnek. Van, aki már pár levélváltás, képnézegetés után úgy érzi, hogy szerelmes az illetőbe, van akiben csak a személyes találkozás után tör fel az érzés. Én az utóbbiak közé tartozom, mondjuk mi nem társkeresés útján találtunk egymásra, hanem puszta véletlen során kezdtünk el neten beszélgetni. Nagyon sokat beszélgettünk chaten, láttunk egymásról képeket, de ezek a beszélgetések csak baráti tartalmúak voltak. Nekem nagyon szimpi volt ő már a net alapján is, de szerelmet csak a 4-5. személyes találkozó után kezdtem érezni. Ezek a személyes találkozók sem konkréten randik voltak amúgy, de egyszer csak elkezdtünk többet érezni a másik iránt, majd kb 4 hónappal az első chatelés után összejöttünk. Azóta persze nem "netes szerelem" a miénk, rendes pár vagyunk, heti 3-4-szer találkozunk, stb. Már 3 éve együtt vagyunk. Most akkor ezt internetes szerelemnek veszed, vagy nem?

Mert az ilyen ismerkedés szerintem gyakran végződik pozitívan - csalódásra sok esély nincs, hiszen egyikünk sem párt keresni ment fel a netre, nem a "nagy Ő"-t láttuk a beszélgetéseink elején, hanem pont hogy ismerkedés közben lettünk egyre szimpibbek egymásnak, majd a személyes találkozókon felerősödött ez az érzés. De az első találkozás előtt már egy csomó mindent tudtam róla, a pozitív és a negatív tulajdonságai közül is, így talán kevésbé volt lutri, mint amikor kvázi ismeretlenül hívsz el valakit randizni.


Az olyan "szerelmeknél", amikor már a találkozó előtt írogatják egymásnak, hogy "jaj de imádlak, örökké együtt leszünk", gondolom legtöbbször csalódás lesz. Meg persze ott vannak azok az esetek, mikor az egyik fél másnak (jobbnak, szebbnek, okosabbnak) adja ki magát neten, és személyesen meg kiderül az igazság. Vagy egyszerűen a személyes találkozó előtt túl nagy reményeket fűz valaki a másikhoz, és élőben is a tökéletességet keresi benne. Mert a képen nem látszottak a pattanásai, a csálé fogai, írásban nem káromkodott ennyit, nem volt ilyen hisztis, stb...


Szóval én azt gondolnám, hogy a csalódás a több.


19/L

2012. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi az utolsónak, úgy vettem ki a szavaiból, hogy az első tali azért jó szokott lenni, csak utána romlik el a dolog szex is van stb, de aztán eltűnik
2012. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:18 vagyok!Szerintem az enyémből le lehet szűrni a tanulságot...amúgy az előző páromat interneten keresztül ismertem meg és 4 évig együtt voltunk.Szóval volt jó oldal is,de többnyire nem így végződött és szerintem az esetek nagy részében nagyon kitartónak kell lenni aki interneten ismerkedik mert sok csalódás ér amíg az ember elér addig akivel tényleg lehet komolyan gondolkodni.Nekem ezen a 4 eseten kívűl sok volt még amiről tudnék mesélni.Szóval valakinek egyből összejön,valakinek sokáig kell keresgélni és szelektálni..
2012. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Mert a képen nem látszottak a pattanásai, a csálé fogai, írásban nem káromkodott ennyit, nem volt ilyen hisztis, stb..." Ha nagyon megszeretjük a másikat, ezek nem tűnnek el, magyarul nem érdekel minket, mert megszerettük??
2012. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!