Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek vele kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon jól ismeri apum, sőt mondhatni, imádják egymást. Én annyira nem beszéltem sokat vele, csak néha összefutottunk. Apunak mindig mondta, hogy én milyen gyönyörű vagyok, meg hasonlók, egy szóval nagyon bejöttem neki, de nekem akkor még volt párom. Viszont azóta nincs, és nekem mindig is bejött a srác, most meg állandóan rá gondolok, nagyon szeretnék vele beszélni. Neki sincs most senkije. Nem akarok vele túl tolakodó lenni, annyit tettem eddig, hogy facebook-on "belájkoltam" pár jópofa bejegyzését, meg megböktem...eddig még semmi reakció. Hogy lépjek vele kicsit közelebbi kapcsolatba? Ráírni nem szeretnék, hogy "hé figyu, tudom, hogy bejöttem neked, és te is nekem, mi lenne ha...?" Lány létemre nem én szeretném megtenni az első komolyabb lépéseket.

Mit tanácsoltok? :)

22/L, 24/F


2012. nov. 17. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vársz a sült galambra, legközelebb azt fogjuk látni itt a GYIK-on, hogy van egy srác, aki bejön, de nem kezdeményez, és már totál beleestél blablabla... Szerintem írj rá nyugodtan, nem muszáj egyből ezzel indítani, elég egy "Mizu" meg hogy meséljen magáról, a többi szerintem jön magától :-)
2012. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem lesz ciki, hogy ennyit piszkálom? :) Attól félek, hogy visszautasít vagy valami...amúgy igazad van, tényleg arra várok, hogy mikor futunk össze, meg mikor ír majd..de szerintem nem fog, mert nem tudja, hogy már nincs párom. Vagyis hát facebook-ról láthatná, de igazából szerintem nem nagyon foglalkozik vele, mert sokat dolgozik, és váltott műszakban (rendőr). Na, majd összeszedem a bátorságom, és írok neki. :)
2012. nov. 17. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lesz ciki. Négyszemközt vagy a neten zajlik majd a beszélgetés, nem a nagy nyilvánosság előtt. Értelek, hogy félsz a visszautasítástól, de inkább derüljön ki minél hamarabb, mintsem hogy sokáig csak reménykedj, aztán meg nagyot ess pofára.
2012. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagy nehezen rávettem magam, hogy írjak neki, vissza is írt rögtön, aztán elkezdtünk beszélgetni. Jót beszélgettünk, csak sajnos mennie kellett melózni, remélem ma estefelé írni fog. Ha nem, akkor megkérdezem hogy telt a napja, meg ilyesmi. :) Aztán remélem, szépen fognak fejlődni az események, és nemsoká találkára kerülhet a sor...úgy örülnék neki. :)
2012. nov. 18. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem.
2012. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!