Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mi túlzás nektek már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi túlzás nektek már?

Figyelt kérdés

másfél hónapja járunk elejétől fogva jó vele de most egy hete szinte megveszek érte. Ha itt alszik és nekem hamarabb kell kelnem nézem még ahogy alszik, állandóan bújnék hozzá, vagy csak nézem ahogy ténykedik a dolgaival, pakolgat, és azt érzem h megőrülök érte...

ő viszont kevésbé rajongó típus és nem szeretném ezzel elijeszteni. Pasik nektek mi túlzás már, mi az ami még jól esik és mi az ami megrémiszt h ennyire rajong értetek valaki, vagy épp elveszi az érdeklődéseteket?

21L


2012. nov. 14. 16:41
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Én nő vagyok s ugyan ez az érzés van bennem immár 2 év után is :)) majdhogynem megveszek érte majd megfolytzom úgy ölölem át a párom:) de olyan jó érzés és Ő csak mosolyog rajta valamikor már mondja hogy jol van naaa :) meg mikor puszit adok neki már huzza az arcát arréb :)

2012. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amilyen forever alone vagyok, én örülnék neki, ha tapadna rám a nő meg rajongana, de komolyan xD.
2012. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a wc-re azért ne kövesd.
2012. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, lányként. 3,5 év után.

Nekem inkább az a bajom, hogy ő nem fejezi ki annyira, hogy szeret, mint én. Tudom, hogy szeret, sokszor mondja, de úgy látszik nem egy romantikus típus.

2012. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is nő vagyok,ugyan ez a helyzet nálunk is.Szerintem ha hasonló beállítottságú mint te,ez nem okohat problémát csak tudd hogy hol a határ,mondjuk ami már téged is idegesítene.Énis azt érzem sokszor hogy még az sem elég ha szorosan ölelem,ha lehetne belebújnék.Ő is ragaszkodó de nem olyan szinten mint én.Igaz mi már 21 éve vagyunk együtt.Mostanában elgondolkodtam én is hogy normális vagyok-e, egy kicsit vissza is vettem,próbálok nem mindig ott lihegni mint a puli kutya,bár még soha nem szólt érte.
2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó látni, hogy van aki szereti az embert, szóval inkább jó, mint rossz...ha meg még ilyesmi is örömet okoz az ember kedvesének, akkor meg királyság :)
2012. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez már sok lenne. Nem szeretem, ha valaki rám telepszik, ha én vagyok az elsődleges boldogságforrása és ha le sem száll rólam.
2012. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a gáz a férfiakkal, hogy sose hagyják magukat - legalább is nem elég sokágig, hogy tapadjanak rájuk. Pedig már úgy nyúznámmmmm
2012. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!