Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit a viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit a viselkedése?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú az osztályból mostanában feltűnt, hogy mindig mosolyog rám, mikor pont egymásra nézünk. Volt már úgy is, hogy mikor ránéztem akkor pont nézett engem és ilyenkor is mosolyogni szokott. Nekem mindig mosolyogva köszön, valamikor úgy hogy "Szia Xy(nevem)". Velem aranyosan, kedvesen viselkedik. Nem vagyunk annyira jóban, csak néha-néha szoktunk beszélgetni. A múltkor mentünk egymással szemben a folyosón, egymásra néztünk (ő szokás szerint mosolygott rám) majd az egyik kezével megérintette a hasam miközben elment mellettem. Én talán reflexből megfogtam a kezét, ő nem rántotta el, hanem amíg el nem mentünk egymás mellett addig így fogtuk egymás kezét. Remélem értitek hogy mit szerettem volna írni. Van barátnője már jó ideje, talán 6-7 hónapja.
2012. nov. 14. 16:26
 1/3 anonim válasza:
tettszel neki!, minden jel arra utal!
2012. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Annak ellenére is tetszhetek neki hogy van barátnője?
2012. nov. 14. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen annak ellenére is :) ink menj oda hozzá és beszélgess el vele...ha mindenjól megy szakítani fog a bnöével :)
2012. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!