Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudom ha szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Mit érzek stb.
2012. nov. 12. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Viszket a pecked, vagy áll a dákód.
2012. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből tudom, hogy tojásos nokedlit zabálok? Onnan tudod hogy érzed...
2012. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik ha nincs veled. Sokat ábrándozol róla. Várod, hogy újra láthasd. Ő van gondolataid középpontjában. Ha vele vagy elröppen az idő. Szomorú vagy ha el kell válnod tőle. Hát valami ilyesmi. :)
2012. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy akkor már nem kérdezed meg, hogy mit érzel, csak egyszerűen érzed!
2012. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
érzed hogy hevesebben ver a szíved, örülsz a fejednek (de tényleg mindennek örülsz), kicsit h*lye vagy (mármint bamba, nem tudsz semmire figyelni)... Persze ezek lehetnek az agyroham jelei is de inkább a szerelemre igazak :D
2012. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
majd ha azt érzed, tudni fogod, szavakkal nehéz megfogalmazni
2012. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán amikor úgy érzed,nem tudod,mi köt Hozzá,csak azt,hogy jobb Vele,mint Nélküle!S Nélküle szürke és értelmetlen minden,az egész életed,a mindennapok.Ő az,aki mellet igazán jól érzed magad,aki felvidít,aki eléri azt,hogy fontosnak érezd magad,és lásd az élet értelmét.
2012. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!