Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek büntetett előélett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek büntetett előélettel van esélyem összejönni egy rendőr sráccal? 25L

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze,szerintem ez még izgalmas is lenne!Imádom a rendőr palikat! :)))

23/L

2012. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csilla1991 ***** válasza:
A szerelemben nem számit a múlt.
2012. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gondolom. Attól függ, mit követtél el és mikor.

Én legalábbis ezek alapján ítélnélek meg.


Ha nagyon súlyosat, akkor nem számít, hogy rendőr vagy sem, normál átlagember se igazán repesne az örömtől.

2012. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

van egy olyan mondás, hogy k...ából lesz a legjobb feleség...

és most nem arra gondolok, hogy biztos ez volt a foglalkozásod, de ha normális a srác, és látja,tudja, hogy nem esel vissza, akkor lehetséges. bár ha mindent nézünk, akkor lehet, hogy ez esetben neki ott kellene hagynia a rendőrséget... akkor meg bármennyire is szeret választania kell

2012. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rendorgyilkos.. Nem erdekelne..
2012. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. Miért büntettek?
2012. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A szerelemben nem számit a múlt."


Ha nem tervez veled komolyabban, akkor tényleg nem számít, de akitől többet akarsz, annál igen is számít, mert a jövő a múltból nő ki, és akivel a jövőd tervezed, az nem mindegy kiféle-miféle...

2012. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés :D esélyed biztosan van,mert nyilván nem azzal kezdi az ember az ismerkedést,hogy "ja,és ültem fél évet"

hosszútávon,nem tudom,ez erősen személyfüggő

2012. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem olyan komoly, pár éve az exem belekevert pitiáner ügyeibe, pénzbirság lett a vége, viszont az előző barátom ezért (is) hagyott el, nem fért bele az értékrendjébe...


De örülök a pozitiv visszajelzéseknek :)

2012. nov. 12. 13:09
 10/12 ASOT ***** válasza:
ha valóban ennyi, akkor ezt egy rendőr még jobban meg is tudja érteni és átlátni ha nem egy olyan idiótáról van szó.
2012. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!