Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Névnapra szeretnék páromnak egy karkötőt saját nevével ellátva és csatolnák rá egy megtört szivet az én nevemmel, melynek a másik fele ugye nálam lenne.
2012. nov. 11. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen, de csak ha arany. (mármint az egész) Mert engem még úgy tanítottak, hogy igazi férfi csak aranyat hord, semmi mást!
2012. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ejj ezüsttel már besem éritek...
2012. nov. 11. 15:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez gáz. Adj inkább valami hasznosat neki...
2012. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
[link] a szív az ilyesmi lenne.
2012. nov. 11. 15:59
 5/11 anonim válasza:
Szerintem nem valami férfias ajándék, bár nem ismerem a párodat. Én nem szívesen hordok nyakláncot, karkötőt, de ezt neked kell eldöntened, közülünk csak te ismered őt.
2012. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem egy fiú valami ennél hasznosabbra vágyik...ha megkérdeznénk akármelyik fiú, hogy mit szeretne névnapjára, szerintem az utolsó lenne, ami eszébe jutna egy szivecskés karkötő...:/

de persze te ismered a barátodat!

2012. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
végulis nemlehetne kivenni hogy szív mert ugye fele maradna csak nála. Na mindegy, majd talalok ki valami mást :)
2012. nov. 11. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem túl férfias.
2012. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem?

Kötelességnek érezzem, hogy hordjam, meg te is annak tartanád, miközben ez egy nyálgép fos. A normális férfiak férfiként gondolkoznak, nem csöpögős pincsiként. De te ismered a csávód. Én nem hordanám az tuti.

Vegyél neki valami hasznosat, mittudomén fagyállót a kocsiba, vagy proteint, vagy terembérletet. Én ezeknek örülnék, mert látnám a csajon, h legalább érdekli, h mi tesz boldoggá.

2012. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ékszereket, szval előtte bizonyosodj meg róla, hogy hordaná e.. nekem is vett bnőm ékszert, de nem hordom. Csak úgy elraktam, hogy az tőle van:) Van már egy rakás ékszerem szekrényembe amiket különböző emberektől kaptam óra, nyaklánc, karkötő, gyűrű stb..>.< Inkább tölts vele egy szép napot nekem ennyi is elég lenne bnőmtől
2012. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!