Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok figyeljetek van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok figyeljetek van egy nagyon szimpatikus lány akivel járni szeretnék. És ő is akarja csak azért nem meri elkezdeni a kapcsolatot mert fél hogy össze jövünk és utána máris dobom elég fura igaz?

Figyelt kérdés
És amikor el búcsúzunk akkor kapok szájra puszit de szerintetek ha meg csókolnám akkor örülne neki és járnánk vagy adna egy pofont és elhajtana? Légyszíves írjatok !

2012. nov. 10. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok, de ha nem túl fiatalok szerintem biztosan örülne ha megcsókolnád. A lényeg, hogy ne akard siettetni a dolgokat, ne érezze azt, hogy "csak arra kell neked", de egy csók simán belefér...

Remélem összejöttök :)

20L

2012. nov. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a szájra-pusziból csókkal még várjál kicsit, mert így csak erőszakos fráternek fog tartani.

A kapcsolat elkezdését pedig ne bízd rá. Kezd el te. Győzd meg a gyakorlatban, hogy felesleges aggódnia.

2012. nov. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget ! ;)
2012. nov. 10. 04:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én páromnál nem pofont adtam hanem vissza csókoltam, de másnap nagyon furcsán ébredtem. Örültem is, meg nem is. Féltem, hogy mi van ha nem fog menni,vége a barátságnak is kapcsolatnak is. Immár 8 éve együtt vagyunk és boldogok. :)
2012. nov. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bátran bevállalnám még a pofont is. Ennyit megér egy próba.
2012. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah végülis xDDD .
2012. nov. 10. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!