Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom. Három éve ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk, mindent meg tudunk beszélni, stb. Hihetetlenül jófej és intelligens, humoros, és bírja az én nyersebb stílusomat is. Már a kezdetektől fogva többet érzek iránta barátságnál. Nem kimondottan szép lány, inkább átlagos, de ez engem nem érdekel a legkevésbé sem, sokkal többet ér számomra bármelyik más lánynál. Viszont mindig titkoltam előtte az érzéseimet, mert tudom, hogy szerelmes egy másik srácba. Egy olyanba, aki tipikus páwa nagyarcú bunkó paraszt, aki hetente váltogatja a barátnőit. (Nekem egy szavam se lehet, mielőtt megismertem ezt a lányt, én is ilyen voltam, de ő teljesen megváltoztatott) Nos, ez a lány neki szeretné adni a szüzességét, bár a srác már egyszer nyíltan a szemébe mondta, hogy esélye sincs... Mindegy. Ez a bizonyos srác egy ideje elkezdett engem zaklatni, én pedig bár alapból nem vagyok túl visszafogott, mégis hagytam, még azt is, amikor a pofámba köpte a kóláját, mert nem akartam rajta közvetetten a lányt is bántani, akit szeretek. Viszont nem régiben betelt a pohár. Édesanyám kórházban fekszik, rákos beteg. Vele beszéltem épp, amikor ez a srác odajött és kivette a kezemből a telefont, majd beleordított, hogy "dögölj meg, te k*rva!" Tudni kell, hogy én több, mint hat éve bokszolok és előtte is, kiskorom óta mindig foglalkoztam küzdősporttal, nem is vagyok épp cingár srác a 186 centimmel és 90 kilómmal, így a gyereknek és a két gizda haverjának nem sok esélye volt. Ők még viszonylag olcsón megúszták, de a srácot olyan szinten összevertem, hogy még aznap megműtötték, a jobb szemére pedig megvakult.

Az iskolából természetesen kicsaptak, de ez nem érdekel. Viszont ez a lány megutált, eleinte folyton sírva fakadt, mikor meglátott, és ordított velem, mára hozzám se szól, és a közelembe se jön. Az érdekelne, hogy mivel tudnám kiengesztelni? Nem akarom, hogy mellettem legyen, mert a tudom, hogy esélytelen. Csak azt szeretném, hogy ne utáljon, mert ez így számomra maga a pokol. Már az öngyilkosságon is gondolkoztam, egyedül édesanyám miatt nem szántam rá magam. Mit kéne tennem?


2012. nov. 8. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélj vele! Magyarázd el neki, hogy miért tetted azt, amit tettél.

Annyira sajnálom, hogy így alakultak a dolgok....:/ de remélem minden jóra fordul!:)

2012. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg vele megbeszélni... mondd el, hogy megérted, hogy utál, de az éremnek mindig két oldala van, neki meg kéne néznie a másikat is, hallgasson végig.. nem akarod őt elveszteni, mert fontos neked.


Egyébként a srác meg egy kib*szott gyökér, kijárt neki.

2012. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is korházba van az anyukám de ő nem rákos hanem agybeteg..... na mind1 ez nem rolam szol ..... arra a gyerekre nem találok szavakat és megérdemelte..... mondd el neki azt amit ide leirtál és ne dobd el az életedet kérlek mert nem vagy hülye mert kitartasz az anyukád mellett .... ha a lány ezt nem veszi észre nem érdemel meg téged..... ha tudok segiteni akár a lány akár. anyukád vagy bármiben légyszi ne legyél gyáva irni ;)
2012. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmi hülyeséget! Ha egy ilyen ember vagy, aki ennyi idő után is így ragaszkodik egy lányhoz; akinek az anyukája a legfontosabb, ne csináljon semmi őrültséget! A srác akit megvertél megérdemelte. Lány létemre én is nekiugrottam volna. Igaz nem hiszem hogy úgy el tudtam volna verni mint te, de az biztos hogy véresre kapartam volna azt az agyatlan pofáját. Amúgy megkérdezhetem hogy ez a balhéd után milyen büntetést kaptál (ha egyáltalán kaptál)?

A kérdésedre válaszolva pedig: vedd fel a kapcsolatot a lánnyal! Ha ő ezt megakadályozza (nem veszi fel a telefont, nem válaszol az smsre), írj neki egy levelet! A saját kezeddel! Csak megenyhül ezen a szíve, hiszen ez egy roppant aranyos cselekedet lenne. Magyarázz el neki szépen mindent, írj akár több lapot is tele, hogy tényleg mindent megértsen a csaj. A végére pedig írd oda a telefonszámod (ha ismeri, akkor is!) és aranyosan kérd meg, hogy ha egy picit is megmozgatta ez a levél, keressen fel téged.

Nagyon szurkolok neked!!! :) (L/19)

2012. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam már felvenni vele a kapcsolatot, de nem igazán hagyta. Viszont a levéllel megpróbálkozom, köszönöm! :)


Az iskolából kirúgtak, egyenlőre ennyi. De a srác szülei feljelentettek, és folyamatban van a rendőrségi ügy, párszor már behurcoltak kihallgatásra. Azt, hogy ebből mi lesz, még nem tudom.

2012. nov. 9. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz belőle nagyobb bajod. Sok sikert a levéllel! :) (előző voltam)
2012. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és szomoru ez miatt az anyukád ???
2012. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
senki nem érdemli meg,h maradandó sérülést okozzon neki egy "profi".sztem te nem vagy az,mert akkor uralkodnál magadon...de mindegy nem erről szól...a srác is elviseli a következményeket egy életen át,viseld te is
2012. nov. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!