Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú és egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú és egy 13 éves csaj közötti körkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
Tehát az a nagy helyzet hogy tetszik egy csaj aki 13 éves..én meg 17 vagyok..Azt tudom h nála a belső fontosabb mint a kűlső..Szeret hülyéskedni mint én..Ask.fm oldalon szoktunk dumálni..1 kerületben lakunk...Hogyan tovább??

2012. nov. 7. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
körkülönbség gokartban értendő?
2012. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

hagyjad békén! még nagyon fiatal hozzád

igen, lehet, hogy már érettnek tűnik, de NEM AZ!

én a helyedben még időben észhez térnék

igen, könnyű lenne felszedni, és talán jófej, meg vicces, de HIDD EL NEKEM! nem lenne jó! nagyon nem...

2012. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
hagyd ha 19 lesz akkor probálkozz..... ha az apja lennék akkor felpofounálak már bocs
2012. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ó...ezt felejtsd el egy 13 éves...az hogy tud éretten írni semmit nem jelent...amúgy még sok majd úgy 4 év múlva már jó lesz...de még nagyon gyerek
2012. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*felpofoználak hagyd őt békén
2012. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kis hülyegyerek még az a csaj azt se tudja mi az a szex vagy a párkapcsolat te meg azt hiszed hogy ebből lessz valami több több mint 2 hét , de te is marha okos lehetsz amiben vagy csak egy elvakult fellángolás de majd megunod pár nap után.
2012. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 4 év körkülönbség a sok,hanem a 13 a kevés.
2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

A körkülönbség attól függ, melyikük fut gyorsabban.

A korkülönbség pedig semmiség, a normális és átlagos a plusz 4-5 év a férfi javára.

Viszont itt nem a korkülönbség lesz a gond, hanem az, hogy a leány 14 év alatt, ezért büntethető a szexuális viszony, úgyhogy azt mellőzzétek. Ráadásul ha betöltöd a 18-at és a lány még 14, akkor súlyosabban büntetik fajtalankodás címszó alatt.

2012. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Mocskos pedifil állat.
2012. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
*pedofil
2012. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!