Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem szerintetek? Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemrég vallottam meg egy fiúnak, hogy szeretem, és azt mondta ő is kedvel, de nincs sok ideje barátnőre, ezért megkért hogy várjak míg ő elgondolkozik ezen.Lassan egy hete, hogy várok, már kérdeztem mivan, azt mondta még nem gondolkozott.Mondtam neki, hogy akkor hagyjuk, de megismételte, hogy de még nem gondolkozott.Szerintetek mi fog történni?

2012. nov. 7. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ez olyan hülye duma!! Ha nekem fontos valaki akkor egyből érzem és válaszolok. Nem volt ideje ezen gondolkodni..aha persze...csak HÜLYÍT. 24F
2012. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát talán megnyeri a Chelsea a meccset.


mondjuk várd meg amég gondolkozik

2012. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valójában tényleg nagyon elfoglalt.Sokat beszélgetünk, és azt mondta kedvel.. de ha nem akkor miért nem mondja el?
2012. nov. 7. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
De az ilyen dolgok nem olyanok,hogy akkor majd ha holnap lesz 10 percem átgondolom. Ezt érezni akkor is ha valami mást csinál. Arra vár nem kerül-e képbe másik csaj.
2012. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne várj rá,mi az hogy nem gondolkodott,menjen a pics.ba. Keressél másik fiút,jobban jársz.
2012. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk azért gondolkozik, mert tényleg nincs ideje, és nem tudja hogy tudna velem annyi időt tölteni, és ne bántson meg rossz emiatt?(ezt mások mondták nekem). Más csaj biztos, hogy nem kerülne a képbe. Nem olyan srác, akiért minden lány oda tud lenni.
2012. nov. 7. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Várjál rá! Én azt mondom 1 hét még semmi, majd ha 1 hónap múltán sem akar választ adni, akkor kezdj el másik pasiban gondolkodni. De addig tarts ki, ha tényleg ennyi dolga van, lehetséges, h mérlegelni próbálja, h beleférnél e a szabadidejébe. Sajnos a mai világ annyira fel van gyorsulva, h egyszerűen nem jut idő a kapcsolatokra. Pedig ez baj, és lehet h emiatt nem jön most össze 2 ember, akik lehetséges, h egymásnak valók...:(
2012. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is gondolkodott rajta! Na nem azért mert nincs ideje! Tudom, hogy a szerelem hihetetlen vakká is tud tenni, de ennyire ne! Majd kapcsolat alatt is azon gondolkodna, hogy vajon szeret e...

Az fog történni, hogy beadja, hát nem, nincs ideje rád sajnos.

2012. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!