Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves nőnemű lény! Neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nőnemű lény! Neked inkább az a pasi jön be: aki temperamentumos, de néha hülyeségen is felhúzza magát, ja és jót lehet vele veszekedni típus. Vagy inkább a nyugodtabb kicsit langyos srácért vagy oda?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az előbbiért.. :D
2009. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első, bár ha ő is olyan veszekedős típus, mint én, akkor soha nem fogunk majd a másiknak igazat adni, ezáltal gyakran veszekszünk és vége lesz a kapcsolatnak.
2009. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
huha, hát én az olyan pasikat szeretem aki imád viccelődni, de viszont nem viszi tulzásba, meg aki oda figyel rám, szoval tud velem bánni, az ágyban meg ugy müködik ahogy én szeretném
2009. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki figyelmes, türelmes, és néha jót lehet vele veszekedni.
2009. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha baromságokon húzza fel magát, és komolyan megbánt, rondább szóval illet, akkor repülne, de még előtte jól tökön is rúgnám.

Lehet férfi férfi attól még, hogy nem ordít.

Ha határozott, udvarias, gyengéd, akkor nem lesz se 'langyi', se túl macsó. A tökéletes férfi ez.

2009. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a nyugodt-langyostól kikészülök. :D Amikor hiába próbálok veszekedni, mindent rám hagy, meg mindenben igazat ad... xD Legyen már férfi! :D
2009. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nyugodt típusú pasik jönnek be, mert én elég hamar felkapom a vizet, és ha egy ugyanolyan temperamentumu emberrel lennék eggyütt mint én, tuti, hogy ölnénk egymást:D Viszont ha nyugodt a srác, az rám is hat, és én is lenyugszom.
2009. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!