Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz társat találni manapság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz társat találni manapság. Ez régen is igy volt?

Figyelt kérdés

ez: [link]


és ez: [link]


régen is igy volt? Vagy most miért van igy? Miért alakult igy?


2012. nov. 5. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen másabb világ volt és a nők is másképp gondolkodtak. Jön egy férfi, udvarol, elveszi. Ma Jön egy férfi és jön egy másik, de az se mindegy milyen.
2012. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondjuk ebből inkább az jött le, hogy a pasik nem változtak, a nők állnak ennek a dolognak az útjába...
2012. nov. 5. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert többségben rajtuk múlik. Talán a férfiak döntik el, hogy most járhatnak vagy sem? Nem a nő mondja azt, hogy "oké járjunk" vagy "bocsi, de már van barátom"? A férfi keres a nő dönt, általános helyzetben.
2012. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régen a nők nem voltak ennyire függetlenek, mint manapság. Rászorultak arra, hogy férjhez menjenek, hogy eltartsák őket. Manapság ez már nincs, a nők is megteremtik maguknak a dolgokat. Én örülök ennek, hogy senkire sincs szükségem ahhoz, hogy megéljek, válogatós is vagyok, de nem pofátlan. 22L
2012. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, , jó hogy már független lehetek, és igen így megadatik a válogatás luxusa is. Mostanra az emberek önzőbbek lettek a fogyasztói attitűd belék építi a nekem alanyai jogon jár gondolkodást pedig ez nem így van. Elolvastam a linkekhez tartozó cikket az elsővel nem tudok eggyet érteni, az ilyen pasik mért csak olyan helyeken próbálkoznak ahol nincs nagy esély a pár találásra? utána meg az összes csajt le lehet írni...

Lehet hogy szerencsém van, de nekem sosem volt olyan nehéz társat találni, nem kell megilyedni kaptam én hideget is meleget is, megégettem magam párszor, de szerintem ha kellően nyitott az ember nem menthetlenül egoista és nem adja fel akkor talál magának párt.

2012. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt kényszer. Ezt csak a mai lányok érzik annak.
2012. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg arról van szó, hogy azok a szülők ,akik kb a 80 as években kölykeztek meg, vagy az után, azok másként álltak hozzá az utódaikhoz, mint a régebbi generációk szülei. A mai 30 év alatti emberek, de főleg a tinik egész más nevelést kaptak már. Nem fogalkoztak már velük megfelelően a szülők, szarul szocializálódtak, a nők szarrá lettek kényeztetve, és van elvárásuk is bőven, ezt tetőzi a nyomorák romantikus maszlag regények, filmek ,sorozatok tömkelege, amiből ők is ugyanúgy hercegnőt akarnak magukból kreálni. A hímnemű egyedek szintén szarrá lettek kényeztetve, én is pl. Anyuci pici fiai, akiket a világtól megóvtak, mint egyhímes tojással, úgy bántak velük, és keveset voltak társaságban. Sok ilyen van. ETtől függeltenül kinézetre kemény férifas is lehet az ember, én is az vagyok, de mégis lélekben egy elfuserált, önbizalomhiányos, zárkózott, nehezen kommunikáló hulladék! EZek az emberek akik kérdezgetik 17 éves kortól felfele, hogy hogyan kell nőzni, mind ilyenek egytől egyig szerintem. De a nagy többségük biztosan. A nevelés, külső rossz hatások kedvezőtlenségeének lelki toprongy eredményei, kreatúrái. Tehát írtam a mai nők miért olyanok, írtam, hogy a mai férfiak miért ilyenek valószínüleg. A mai férfiaknak szinte semmiért nem kellett megküzdeni, főleg akik jobbmóduak, tanultabbak, igényesebbek, nekik eleve több a maguk feé való önbecsülésük is, és ezt nem merik kockáztatni egy női elutasítás miatt. Főleg ,hogy rettegnek a sok igaz! rémtörténettől, hogy a hercegnővé nevelt elkényeztett fellengzős picsuszok hogy zavarják el őket a bús fenébe, ettől teljesen gajjra vannak vágja lelkileg.

Ez egy elcseszett nemzedék! Nagyon kevesen vannak,akik lélekben teljesen ép és egészségesnek mondhatók, akiket megfelelően neveltek a szülők, akiknek a környezetében nem voltak kötekedő, aljadék elemek, akik mindenhol csak barátokra, megértő társakra leltek, és ezért professziónális szinten fejlődőtt a személyiségük, a kommunikációs készségük, tehát pont olyanok lélekben ami ezeknek a francos nőknek KELL!

Nézz mgadba, és érzed te,hogy veled sincs ilyen téren minden rendben! Érzed, hogy te is a nevelés csődje lettél. A szülők annyiból nem biztos hogy tehetnek róla, hogy már a 80 as évektől felgyorsult a világ, egyre karrieristábbá vált, melóztak már akkor is mint állat, idegbetegek voltak, nem foglalkoztak a kölkökkel,inkább a beszélgetések helyett kaptak ezek pár tízezer forintos játékfigurát,aztán azzal elvoltak magukban. Most meg nem tudnak az emberekkel kommunikálni semerre, besülnek, mert idegen szinte minden közeg. Szar ügy!

2012. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!