Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek/tegyünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek/tegyünk?

Figyelt kérdés

Lassan 6 honapja vagyok egyutt a barátnommel. Elso randi ota minden nap találkozunk es ha nem vagyunk egyutt akkor facen beszélgettünk folyamatosan. Sajnos a z utobbi idoben elkezdtem igy utólag beismerem jelentéktelen dolgokon hisztizni es veszekedni. Múlthéten az egyik ilyen esetnel fogta magat eselment haza es azt mondta nemtudja hogy szakítani akar-e. Kiborultam erre a mondatra es felhívtam, úgymond megnyugtatótt hogy nem fog szakítani es eltaszitani se fogom tudni magamtól. Másnap találkoztunk megbeszéltük a dolgokat , beismertem a hibámat es változni fogok es szeretnek. De este megint aztmondta hogy nemtudja mit szeretne. De szeret es ezert szakítani nem fog. Megbeszeltuk hogy nem beszélgetünk csak nagyon keveset facen, es ha valamelyikünk aznap fáradt vagy valami más van akkor nem találkozunk. Tobb teret engedunk egymásnak. De az a baj hogy azota licsit közömbös lett velem, nalam aludt de se csókolózni se szeretkezni nem akart. Neha h amikor beszélünk facen nem irja hogy szeret es hiányzóm mint régebben tette, ha en irom neki akkor nem reagál ra. Ettol en ugy erzem hogy el

fogom veszíteni. Folyamatosan a munkahelyen ;van es túlórazik. Ma találkoztunk es elmondtam neki hogy ez kicsit aggaszt engem erre azt válaszolta hogy kényszerbol nem fogja leirni, de szeret tuti es szakítani se akar. Itt csókolóztunk vegre. Mondtam neki hogy ha vegre kiéngednek a kórházból akkor nekiesek mert kozben az agyamat felhúzta egy kissebb pettinggel, es hogy szeretne e. A Vlasz az egy talan volt mosollyal. Mondtam neki hogy en nem fogom erőltetni ezt a faces beszélgetést meg hogy ennyit mondogassa hogy szeret. De arra nemtudott valaszolni hogy mivel tennem a legjobbat most!? Mit tegyek szerintetek? Elveszíteni nem szeretném, minden tárgyam minden hozza kapcsolódik?. Ti láttok reményt? Koszonom elore is a NORMÁLIS válaszokat!



2012. nov. 5. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elírásokert elnezest, de telefonrol irok!
2012. nov. 5. 16:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló. Amikor én így viselkedtem a barátommal, akkor már nem szerettem, viszont nem akartam megbántani. Végül így is úgy is muszáj volt vele szakítanom, mert már egyre kevésbé érdekelt, nem kívántam szexuálisan sem. 21/L
2012. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani,azért nem mondja ki,hogy : vége ...Egyébként meg az agyam eldobom attól,hogy face-en magánéletet élni,illetve elvárni a másiktól,hogy naponta mondja/írja hogy 'szeretlek' .Ezt érezni,éreztetni kell,kimondva akkor van igazán varázsa ennek a parányi szónak,ha érzed is,hogy komolyan gondolja.Ne légy naív,ne ragaszkodj görcsösen hozzá.És ne legyél hisztis,mert azt a nők sem csípik :) .
2012. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!