Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elfelejtetni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejtetni vele?

Figyelt kérdés
Egy éve ismertem meg a barátom,de még mindig nem lépert túl ezen.Egy rendkívül lelkiismeretes,inteligens férfi.A kapcsolatunk nagyon jó,de mostanában adótak vitáink.Ö velem vesztette el a szüzességét,de én már elötte valaki mással.És teljesen kiakad miatta,ha esetleg szóba jön...egyrészt tetszik,hogy ennire erkölcsös másrészt viszont 20 évesen ugy gondolom túl léphetnénk ezen.Mért kell egy két évvel ezelötti dolgon rágodnunk.Nem is ismertem amikor történt.Bocsánatkérésen kívül mi mást tehetnék még.Igy is utálom magam miatta.
2012. nov. 4. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Köss áramot az agyára :D
2012. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is jobban örülnék egy szűz lánynak, mivel magam is szűz vagyok, de a barátod fejével is baj van. És azt sem értem, te miért kértél bocsánatot tőle.


20F

2012. nov. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és bánom,hogy olyan buta voltam, hogy egy olyanak adtam a szüzességem,aki nem érdemelte meg...föleg hogy tudtam hogy hány lányt megcsalt....és engem szintén
2012. nov. 4. 01:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért max magadtól kérj bocsánatot, ne tőle. Ő nem is volt a képben akkor még, azt mondtad.
2012. nov. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De tenni mit tehetek?És egyébként te mit szólnál ha hasonló helyzetbe lennél?
2012. nov. 4. 01:34
 6/6 anonim ***** válasza:

abszolut nincs koze az elotte levo eletedhez az az igazsag.ne kerj ezert bocsanatot.

en leulnek vele utoljara beszelni a temarol,es komolyan megkernem,hogy a tovabbiakban mellozze ezeket a szemrehanyasokat.hosszutavon nem fog jot tenni.tudasd vele egyertelmuen.

2012. nov. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!