Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszeretnék menni külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretnék menni külföldre élni élni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

23éves vagyok lány a párommal lassan 6éve vagyunk együtt,talán egy kicsit uncsi. Még itthon a szülŐknél lakunk főleg nálunk!

Neki van jó melója én is dolgozok!

A legjobb SZIVÜ pasi akivel jó lenne leélni az életet de még nem most. Ő velem tervezni a jövöt. Még szeretnék élni,látni bulizni,embereket megismerni de ő ebbe nincs benne .......ajh nehéz,mit csináljak?


2012. nov. 3. 20:01
 1/4 ASOT ***** válasza:
Biciklivel eltekersz Franciaország nyugati tengerpartjáig, ott építesz egy tutajt amivel elevezel New Yorkig és hihetetlen kalandjaid lesznek.
2012. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem rossz :P
2012. nov. 3. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt mondom, de a pasid visszatart. Szerintem természetes, hogy kalandra vágysz, főleg egy ilyen hosszú párkapcsolat után.

Te is nagyon jól tudod, hogy mi lesz ebből, hát ne "szenvedj" mellette, még ha el is menne veled, akkor sem lenne az igazi, mert pont miatta akarsz elmenni.

Ha tényleg szeretitek egymást, akkor úgyis visszataláltok a másikhoz.

Üdv.

2012. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet h visszatart. Csak olyan nehéz lépni,már mondtam neki régebben is h lehet h kifogok menni de ő erről hallani sem akar! Úgy gondolom lehet h egy próbát megér h kimenjek úgymond "világotlátni,tapasztalni" és hátha tényleg úgy hozza a sors h ha visszajövök újra együtt lehetünk!
2012. nov. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!