Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tettem? (több lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tettem? (több lent. )

Figyelt kérdés

Kb. 3 héttel ezelőtt az egyik jó fiú barátommal elmentünk suli egy Media Markt üzletbe nézelődni és kint a bejáratnál volt egy játék gép azon elkezdtünk játszani és egyszer csak hozzánk szólt valaki , hogy ő is játszhat-e én megfordultam és megláttam őt még válaszolni se tudtam mert amikor megláttam elállt a szavam és helyettem a fiú barátom válaszolt hogy: "persze gyere nyugodtan."

Úgy beszéltük meg a barátommal , hogy elsőnek én játszok vele aztán ő is. Elkezdtünk játszani én beszélgetett velem de annyira le voltam fagyva , hogy csak bólogattam ,hogy aha, igen stb. De utána elment hamar és mikor a szemembe nézett majdnem elájultam olyan szép szeme volt. Még a nevét se kérdeztem meg ezért nem tudtam megkeresni azóta egyszer láttam ugyanott ugyanabban az időpontban de a barátaim elrángattak hogy gyere inkább velünk be a boltba be is mentem aztán két perc múlva meggondoltam magam és még is kimentem de már nem volt ott :(( Szerintetek próbáljam megkeresni ott ahol láttam már kétszer vagy nem éri meg keresni?



2012. nov. 3. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
*suli után
2012. nov. 3. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit, gyerek vagy még
2012. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még párszor megpróbálnék vele összefutni ugyanott ugyanakkor. Csak ezzel a lefagyásos dologgal kezdjél valamit, ha kell, otthon gyakorold be, hogy mit akarsz neki mondani, próbáld meg minél többször elképzelni a szitut, és a valóságban már nem fog annyira újszerűnek hatni. De ha nem jön össze, akkor ne erőltesd! Ne csak ő legyen az egyetlen srác, aki mellett el tudod képzelni magad. Aztán lehet, hogy majd úgy hozza a sors, hogy teljesen véletlenül fogtok egymásba botlani. Mindenesetre sok sikert! :)

18/L

2012. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi választ :)
2012. nov. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!