Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki rákérdezni egy finál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki rákérdezni egy finál hogy tervez e velem hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok fülig szerelmes egy fiúba, és úgy érzem tényleg társ, ő is így érez. Mindenben támogatjuk egymást, minden klappol tényleg.

Ma közölte hogy a tanulmányai után szeretne pályázatot nyerni Kínába egy évre, és úgy tűnik egy kapcsolat révén összejöhet neki.

Nem is ez ért hideg zuhanyként,mert támogatom, hanem egy válasz.

Megjegyeztem hogy nagyon fog nekem hiányozni ha kint lesz.

Azt válaszolta hogy ha addig egyáltalán együtt leszünk egyszer talán meglátogathatnám. (nem viccesen, komolyan)

Le voltam fagyva, de igyekeztem nem kimutatni. Azt hittem hogy legalább annyira biztos a hosszabb távban mint én.

Nem értem. Minden tökéletes, tényleg de ez...

Én nagyon komolyan gondolom vele, de már biztos nem tudnék tök nyugodtan érezni az utazás eljöveteléig ( még 2 év )

, vagy csak én fújom fel a dolgot tudom, de olyan hülyén érzem magam most ebben a kapcsolatban, mint egy szamár a ló helyett (és a ló Kínában van lehet)

Kínosnak érzem rákérdezni hogy komolyan gondolja e a kapcsolatunkat. Jobban tenném ha rákérdeznék, vagy csak én fújom fel?


25/L


2012. nov. 1. 23:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Fiúnál :)
2012. nov. 1. 23:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel azt írtad,hogy 2 év múlva megy el,és akkor azt mondta ha még együtt lesztek,az még nem jelenti azt,hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatotokat,csak lehet,nem szeret előre tervezni.Két év sok idő,bármi megtörténhet,szerintem ő is arra gondolt.
2012. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos megértem a dolgot:( te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok, én például sokszor azért viccelem el a hosszabb távot, mert félek, hogy a barátom nem így érez, vagy gyerekes lenne a részemről- azt is te tudod, hogy mennyire vagy büszke, tehát kimennél-e utána Kínába, vagy sem. Szerintem ez egy mércéje a kapcsolatotoknak, és ha nem mersz rákérdezni a dologra, az is jelzésértékű...hozd szóba, kérdezd meg a véleményét a témáról, és mondd meg, hogy rosszul esett a megjegyzése

és hogy kár, hogy nála ez feltételes mód, mert te kiejelentőnek gondoltad

2012. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!