Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon együtt leszünk? Lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon együtt leszünk? Lenne esélyem? Csókoljam meg? Mondjam el, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, ha elolvasnátok, és leírnátok a véleményt, tanácsot, bármit...csak légyszi, ne azt hogy " menj oda és beszélgess vele, igen lenne esélyed, vagy valami ne! valami olyan jó tanácst kérnék

na kezdünk

ugy volt h jött uj gyerekek persze 9kesek és egy fiú felbukkant és egyik barátnőmtől tudtam meg, h fiúnak tetszem..(akkor még volt barátnője de már szakitani akart vele), meglepődtem. és hétvégén bejelöltem fbot, elfogadta. suli után logtunk, elmentünk valahova, elvoltunk, szorakoztunk, és hétvégén irt h szeretne velem elmenni moziba kettesben (valahogy randi), és megkérdezte h bejön e nekem ő? mondom hát...mivel nem ismerünk egymást, igy inkább ne hamarkodjuk el, ő nagoyn makacs volt, irt nagyon sokszor hogy szeretlek meg ilyenek, nagyon makacs volt. később vasárnapon megbetegedtem, fáztam, és irtam neki h fázok ő mondta h végig megölelné, és megpuszilná, és megcsokolná, és végig ölelve mellettem lenne....nekem annyira k*rva jol esett, már bocsi mindnekinek...és ekkor beleszerettem (közben volt csaja, csak azt mondta h szakitani fog vele, mert távolság miatt) és 1 héten kavartunk, öleltünk, pusziltunk egymást de nem voltunk együtt, nemvolt csók semmi!! csak puszi, ölelés, kézfogás...és később kezd már fura lenni, és pénteken mondta h vége, egyedül akar lenni, rájött h fontos a barátnője, végeztünk, szomorú voltam, sirtam sokat, szenvedtem, megvolt közös képünk, mindig ránéztem, annyira szerelmes voltam belé...később most ugyebár eltelt majdnem 2 honapja most mondta a barátnőm h a fiú szakitott a barátnőjével a távolság miatt...VAJON MOST ESÉLYEM LENNE, hogy együtt lehessünk??

tanácst, ajánlás, bármit!!! csak irjatok légysziiii, nagyon hálás lennék!!! ő F/15 én L/16

(ugyebár a kor nem számít)


2012. okt. 31. 20:15
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Van nála szerintem esélyed csak legyél bátor és kérdezd meg tőle hogy még szeret e téged! ÉS azután kérdezd meg tőle hogy járna e még veled. Ne ismerkedjetek ennyit mert akkor az lesz a vége hogy megutál. Am szerintem azért szakított veled mert nem jártál vele csak ő ezt egy kalandnak vette!

2012. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nem tudsz fogalmazni! Nem tudod összerakni a mondatokat! Nem tudod helyesen tagolni őket! Csak azért értettem úgy-ahogy a szöveget, mert próbáltam koncentrálni, hogy még is mit akarsz.... bocsáss meg, de tudod milyen borzalmas, hogy a kislányok "pasiznak", de az alapműveltségük nincs meg???

Ne csinálj semmit, majd ő keres, ha akar.

2012. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Baromság, várj ezzel, mert különben is mit akarsz az élettől ilyen idősen? Én akkor még csak a földünket míveltem... Azt sem tudtam mi fán terem a szerelem, vagy épp a Négercsók.

Jó lenne, ha a sarkadrá állnál azt megcsókolnád ezt a senkiházit. Vagy ha nem mered ne kérdezd puszedli.

2012. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!