Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem egy rendes jókislá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem egy rendes jókislánynak néz. Ki fog használni?

Figyelt kérdés

magát menő nőcsábásznak tartja én annyira nem ismerem, habár sokszor átmegy csendes kisfiúsba, de nem láttam csajozni meg hasonló, de gyakran nyomul nagyon, de bevágja hogy csak vicc volt, stb stb.

szóval ha engem ilyennek tart, mint fentebb, akkor mit várhatok én ettől a kapcsolattól?


2012. okt. 28. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne ezen gondolkozz, csak élvezd a pillanatot, a heteket...hónapokat, és szeresd.

Minek agyalsz feleslegesen? Minek bonyolítod a dolgokat?

Minek csinálsz oda gondokat, ahol nincsenek is?

2012. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bár lenne erre valami tabletta, hogy önfeledt lehessek.

magamat sem értem.

2012. okt. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!