Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-22 fiúk! Tudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-22 fiúk! Tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés

A barátomnak mostanában lesz a névnapja és nem tudom, hogy ilyenkor mit illik neki venni. Nem akarok se túl sokat, se túl keveset költeni rá. Ő az első barátom, szóval a névnapi ajándékvásárlásban még nincsen nagy gyakorlatom... Ti mit várnátok a barátnőtöktől? Amúgy majdnem egy hónapja járunk. A válaszokat előre is köszönöm.:)

L/16.



2012. okt. 28. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valami arcszeszt borotválkozáshoz.Valami bőrápoló féleséget.

Illetve süss sütit,Valami igazán finomat

F19

2012. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vegyél neki sört
2012. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én barátnőmnek annó egy szív alakú milkát vettem névnapjára.

Egyénfüggő,de szerintem egy csoki vagy valami hasonló dolog amiről tudod hogy örülne nekim, bőven elég névnapra. 18/F

2012. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy doboz óvszert, vagy pl egy bilincset... korbácsot, vagy valami hasonlót...
2012. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

esetleg vmilyen karkötő az van 1000 Ft-értékben,, én szerintem vmi apróság lenne neki a jó, kis személyes dolog. pl egy bögre a nevével,vagy egy öv,fülhallgató,egy mobiltok, bármi amire utalt/vágyna és már említette neked ilyen kis apróságok, vagy légy kreatív és csinálj neki vmit ! pl egy saját készítésű fényképes keret és majd abba belerakni egy közös képet,

Én ilyen kis apróságokat várnék el.. 20/F

2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Én is gondolkotzam azon, csak aztán rájöttem, hogy nagy baromság lenne... Eddig mindig borotválkozott és én kértem meg rá, hogy ne tegye, hanem inkább növesszen egy kicsike szakállat, mert szerintem az nagyon vonzó. És így az arcszesz meg a szakáll üti egymást.:D

2.: Menj a tudod hova...:DDDD

3.: A csokin is gondolkoztam, csak az nem túl személytelen illetve slampos?

2012. okt. 28. 20:53
 7/12 anonim ***** válasza:
osztom az 5-öst nah meg a süti sem rossz ötlet :) persze ne habos tortába gondolkozz. :)
2012. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a sörnek meg a bilincsnek örülnék:D
2012. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A magam részéről nem foglalkoztat, mit illik és mit nem, ezért nem várnék semmit a barátnőmtől, felőlem szóba se kell hozni. Persze, klassz ha felköszönt, de annyira nincs jelentősége:) Sőt, csak ezért hülyeséget ne vegyen, ha nincs ötlete, inkább igyuk el:D


22/F

2012. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
névnapra ajándékot? fölösleges
2012. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!