Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok folyton egy tarsra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok folyton egy tarsra?

Figyelt kérdés
Neha estenkent sirogorcs es szorongas tamad ram. Ilyenkor egy baratra vagyom. 17 eves lany vagyok, bevallom, meg sosem volt baratom, csak neha azt hittem, hogy van. Minden srac atvagott, neha egyaltalan nem szeretett az illeto, egyszer meg csak a szexre kellettem valakinek, de volt mar olyan, hogy a sracnak a baratai erdekesebbek voltak szamara mint en. Nappal teljesen jol vagyok, csak neha ejjel szokott ramtortni olykor egy ilyen roham. Ilyenkor 10 percig csak sirok, meg remegek, de aztan sikerul elaludnom es nyugodtan kelek fel masnap, mintha mi sem tortent volna. Mit tehetnek ellene?

2012. okt. 28. 18:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
15/f Megértelek, ahogy elnézem a kommentedet, latom, neked is hasonló a sorsod, mint nekem. En is most új suliba kerültem, ahol mar vannak barátaim. Igaz, először az egyik mostani barátnőmnek kellett felem közelednie, és ez felbátorított és mar magamtól is tudok barátkozni. Csak a fent említett bajom kínoz mar csak, de hat az ellen úgy latszik, nem tudok mit csinálni, remélem, egyszer elmúlik. Te is próbálj meg barátkozni, megnyílni, mosolyogni és lesznek neked is barátaid :)
2012. okt. 30. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!