Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok folyton egy tarsra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok folyton egy tarsra?

Figyelt kérdés
Neha estenkent sirogorcs es szorongas tamad ram. Ilyenkor egy baratra vagyom. 17 eves lany vagyok, bevallom, meg sosem volt baratom, csak neha azt hittem, hogy van. Minden srac atvagott, neha egyaltalan nem szeretett az illeto, egyszer meg csak a szexre kellettem valakinek, de volt mar olyan, hogy a sracnak a baratai erdekesebbek voltak szamara mint en. Nappal teljesen jol vagyok, csak neha ejjel szokott ramtortni olykor egy ilyen roham. Ilyenkor 10 percig csak sirok, meg remegek, de aztan sikerul elaludnom es nyugodtan kelek fel masnap, mintha mi sem tortent volna. Mit tehetnek ellene?

2012. okt. 28. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha így írsz, akkor nem is lesz társad, az egyszer biztos.
2012. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Tudom, mi a bajod. Neked nem arra van szükséged, h legyen melletted valaki, sokkal inkább, hogy szeressen valaki.


Ezt viszont, nem lehet erőltetni. Szerencse kell hozzá, sok sok szerencse. Türelem, és kitartás.


Nekem már volt elég sok barátnőm, de sajna egyiket se szerettem, csak úgy, jártunk...Erre rájöttem, hogy teljesen értelmetlen.

Ha nem szeret senki, hát akkor szeretem majd önmagam, azt máris jobban érzem magam. Neked is észre kéne venned az élet apró örömeit, itt a földön rengeteg minden marhajó. Szeresd önmagad!

2012. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel csak én fiu vagyok és nekem olyan kapcsolataim se voltak amilyenek neked mert lányok közelébe zavarba jövök és elég sokan kiröhögtek emiatt meg gunyt üztek belölem


17/f


ja írtam privit

2012. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért mert mi emberkék társas lények vagyunk!A szeretetre,a törõdésre a biztonság érzését hiányolod:),a te korodban még semmi nincs veszve.Legyél picit pozitívabb de egy aranyos háziállat is sokat segíthet a magány leküzdésében.
2012. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

:) javítom gyorsan

a szeretet a törõdés.....

2012. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is akarok szeretet és egy társat :(((


20f

2012. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
IPADROL IROK, KEDVES ELSO VALASZOLO! Ezert nincsennek ekezetek a kerdesemben. Egyebkent nem azt kene figyelni!
2012. okt. 28. 18:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, jelenleg van ket kiscicam, kis edesek minketten <3 es amiota itt vannak mellettem, mar jobban erzem magam, de idonkent ramtor a sirogorcs, meg a szorongas. Bevallom, hogy mar lassan eve Angliaban elek, ahol lelkileg rendbejottem.
2012. okt. 28. 18:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, es koszonom a biztatasokati es a valaszokat :)
2012. okt. 28. 19:00
 10/11 anonim válasza:

15/f

én is egyedül vok nagyon sokszor(most is :))nem tom mit csináljak most a szünetben sem,én nem csak hogy barinőre vágynék akivel igazán szeretjük egymász de barátokra is.most mentem át egy új suliba (a régiben bántottak,kiközösítettek mindig másnak kellett megfelelnem) ez egy evangélikus itt bár nem vok kiközösítve,nem kell megfelelnem senkinek ezek már nem gondok de még sem érzem h jobb lenne az életem sőt egyre rosszab bulizni mióta akarnék mennék de nincs kivel nyáron sokat sírtam szinte minden este és mindden nap gondolok rá pszihológushoz is járok neki elmondom az ilyesmiket.de am a régi fájdalmak miatt én is szorongok néha.de nekem is ezt mondta anyám h türelem szerencse kell az ilyesmihez.bár nem tom mit hoz még a jövő de remélem lesz majd jobb is.

2012. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!