Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök/tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök/tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Nem tudom hogy ő mit érez irántam. Nagyon keveset beszélünk, hetente max. 2 szer találkozunk de akkor se mindig beszélünk mert ott vannak a többi barátaink is. Szinte még nem is ismerem. Látom néha hogy rámnéz vagy valamikor mond nekem valamit de nem tudom mit érez irántam.Lehet hogy ez hülyén hangzik de néha úgyérzem hogy bejövök neki. Szerintetek lehet nála esélyem? Én 14 éves vagyok, ő 18.
2012. okt. 28. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a korküllömbséget tekintve kérdéses. Általában ezek a fiúk már nagyobb csajokat akarnak. Egy 12-es és egy 8.-os.Gondolj bele, amúgy lehetséges, de nem biztos h kikezdene nála ennyivel kissebbel.
2012. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van :'( már megszoktam a csalódást . . .
2012. okt. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!