Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal tudjuk h nem bizunk egymasba. De azt is h ez igy nem jo. Miert nem normalis a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

1 evig csak veszekedtunk, kivetel az elejen, mert nem jutottunk kozos nevezore majdnem semmibe.ngem zavart h zarkopzott ember, ot h cirkuszolok, s nem fogadom el ahogy van.

De szerettuk egymast. most valtoztattunk kibekultunk,de..nem bizunk egymasba..nem csaltuk meg egymast csak beszelgettunk masokkal, mikor ugy volt h szakitunk.

Hogyan bizzunk meg egymasba?

En probalok...de neki kisebbseg erzete van neha h tul jo vagyok neki, s szebbet erdemlek s ilyenek...

Hogyan bizzon o is meg bennem?


2008. máj. 21. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha tényleg 1 évig csak veszekedtetek,akkor nem csoda h nincs meg a bizalom.Szerintem beszélétek meg a dolgot,h ki mit szeretne ebben a kapcsolatban,mennyire veszitek komolyan.Ha kiseebbség érzete van,lehet saját magában kellene a dolgokat tisztáznia,akár lelkizavarokkal is küzködhet és ilyenkor nagy szüksége lehet egy támaszra: a párjára.Sok sikert,hisz nem hiába vagytok együtt már 1 éve
2008. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitisztaztuk h egyutt akarunk maradni:) csak..hogy kell ilyen utan megbizni egyik a masikba?
2008. máj. 21. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A bizalomhoz idő kell, tegyetek egymás kedvére, legyél a támasza - akkor is ha nőként egy erős férfira vágysz - mert most erre van szüksége! Majd viszonozza és megadja a biztonságérzetet amire ti nők ösztönösen vágytok, csak előbb magát kéne helyre tenni. Azzal bizonyíthatsz nála, ha olyankor még jobban szereted amikor különösen szüksége van rád. Én már sírtam a barátnőm előtt, és hiába mondta, hogy ő szereti ha a fiúnak van lelke stb.. de totál nem éreztem rajta, hogy együttérez velem :/ inkább azt, hogy mit hisztizek már megint. Ez kicsit odatett a róla alkotott képemnek. Ha te nem akarsz hasonlót, akkor véletlenül se utasítsd el amikor porszemnek érzi magát melletted! Éreznie kell, hogy te mindig vele maradsz, ha csak ezen múlik az önbizalma. De azért neki is kell valamit tennie..
2008. máj. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most azt mind mondja, h egy normalis ember nem ulne mellette...hogy verjem ki a fejebol?
2008. máj. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!