Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam fiú. nem minden nap de nagyon gyakran vagyunk együtt, mindig hülyéskedünk. Ő bökdös, csikiz én meg ellenkezek, táncolnunk kellet és megjegyeztem milyen jó vádlim van. Ha buli van velem táncol vagy körülöttem, néha rám néz órákon. Megmondtam neki ha nem csikiz én sem harapom meg (nah igen kicsi vagyok és a nyakát pont elérem és akkor békén hagy, nem idegbetegen harapom csak óvatosanxD) azt mondta erre figyelni fog de azóta is csinálja, amikor közeledik hozzám vigyorgok meg minden. De nem tudom most bejövök e neki mert amúgy ő a cica babákat szereti én meg nem vagyok olyan... csak normális vagyok kicsit hülye. Szerintetek?

#osztály #féreértelmezhető
2012. okt. 27. 16:36
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
hát ő is kicsit hülye mint te,jól összeilletek különben ezek szerint.biztos bejössz neki,én nem táncolnék-játszadoznék olyannal aki nem tetszik legalább egy kicsit.de ez akkor is több annál mint kicsit tetszik...
2012. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nyugi szerintem bejössz neki, de ne jatszd meg túl magad mert ez nem jön be a pasiknak!
2012. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

utolsó kommentelő hogy érted hogy ne játszam túl magam?:s

2012. okt. 27. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!