Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

a sulinkban van 1 srác aki 1-2évvel idősebb nálam, és tetszik, de kicsit fura a srác.. fb-n sem találtam + , meg senkit nem ismerek aki ismernéé:/

folyosón sokszor szoktam látni, olyankor van hogy hosszabban egymásra pillantunk, meg 1x amikor jöttünk ki a suliból az ajtónál épp vele szembe áltam ő meg mondta hogy 'menj csak:)' és kiengedett maga elött a barátnőm meg ott volt elöttem őt meg nemo.O

lehet bejönnék neki?:) hogy ismerkedhetnék össze vele?:/


2012. okt. 19. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nem vagyok gondolatolvasó.
2012. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uri Geller biztos tudja
2012. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem hasonló helyzet van/volt. És hát igazából nem tudom, mit kéne csinálni... :( Ő is egy csomószor rám néz meg minden, de odajönni beszélni velem már lusta xD Szal az a lényeg, hogy én a héten összeszedtem minden bátorságomat (kb. két hete erre készültem), és tudtam, hogy mikor fogom legközelebb látni. Magamban mindent elterveztem: odamegyek, köszönök meg ilyesmi... Hát ja. Elméletben így működött volna, de teljesen máshogy alakult.

Tesin a tanár mondta, hogy menjek oda a másik osztályhoz (ahova jár a fiú is) és kérjem el a kosárlabdát. És a labda pont a fiú kezében volt, és ő adta ide nekem. :D

Aztán amikor elérkezett az a bizonyos idő, amikor oda kellet volna hozzá mennem, átgondoltam a dolgokat és arra jutottam, hogy inkább nem... (zenét hallgatott), meg valami füzetet is tartott a kezében. Aztán odajön két osztálytársam, lehívnak a büfébe. Lementem velük, erre jött a fiú is. És akkor megint visszajött a bátorságom, és a bnőim is elkezdtek nyaggatni, hogy menjek már oda hozzá, beszéljek vele. Totál égtem, meg minden. Végül tettem még egy próbát: elmentünk a folyosó végére, a fiú meg (a másik irányból) szintén elment a folyosó végére. Szóval gondoltam, most már tényleg odamegyek, ha törik, ha szakad... De akkor meg arra jutottam, hogy ő a fiú, neki kéne odajönni stb. Aztán barátnőim elmentek a mosdóba, mondtam, h megyek én is, de ők meg mondták, hogy maradjak itt. Tehát szépen ott hagytak, zavaromban inkább visszamentem a cuccomhoz, de a lépcsőn felfele menet megbotlottam. Erre a fiú odajött és segített felállni. :D (Mondjuk a bokám kificamodott, de mindegy, megérte.)

Megkérdezte a nevemet, hogy melyik osztályba járok, meg tök jól elbeszélgettünk. :)) Azóta a ficam miatt ma mentem először suliba. Ma is láttam a fiút, és szerintem ő is látott, de rá kellett jönnöm, hogy semmi nem változott. Most is zenét hallgatott a fülesén, és valamit olvasott. :/


Bocsi, hogy "személyes témával" traktáltalak, de ez csak egy példa akart lenni, hogy az ember ilyen helyzetben nem tud mit csinálni... Nagy bátorságra van szűkséged ahhoz, hogy elé állj. Persze gondolom, ez a "szemtől szembe" és az "én megyek oda hozzá" módszer nálad sem válik be. Így csak azt tudom tanácsolni, hogy bízz a véletlenekben. Vagy esetleg a fiú közelében essél el. Akkor biztos odamegy majd segíteni. :DD


Sok sikert!! :) Drukkolok!

2012. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!