Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jár egy fiú az osztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata666 kérdése:

Jár egy fiú az osztályba (zalán). Járjak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátom. Nem akarom elveszteni mint barát, de nagyon helyes. Nemrég szakítottak a barátnőjével (kb 3 hete) (ő is az osztálytársam). Akkor nagyon féltékeny voltam...(vegyétek fiyelembe, hogy: NAGYON JÓ HAVEROM ÉS NEM AKAROM ELVESZTENI.Járjak vele??

#Járjunk?
2012. okt. 26. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jár egy fiú az oviba, Dani. Haja olyan szőke, mint a tej. Pillantása olyan édes, mint a méz. Arca olyan piros, mint az aldi epres joghurt. Azt hiszem szerelmes vagyok ... !


XDD

2012. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
xDxDxD kb
2012. okt. 26. 18:06
 13/16 Egy Srác Asszem ***** válasza:

szerintem semmiképp ne de te tudod :D

Jár 1 lány az oviba...Bogi. Olyan ronda, mint a bűn. Haja szálkás, mint a lucerna, az arca fehér, mint az Aldi újhagyma.. Azt hiszem hánynom kell...

2012. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
xD köszi
2012. okt. 26. 18:34
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek aki irt... Összejöttem vele! Nagyon szeretem és ő is engem :D
2013. jan. 28. 13:32
 16/16 Egy Srác Asszem ***** válasza:
gratula nektek ! :)
2013. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!