Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vesztettél már el számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vesztettél már el számodra nagyon kedves és fontos embert rosszul sikerült párkapcsolat, félreértés, sértődés, stb. miatt?

Figyelt kérdés
Mit tettél? Próbáltad helyre hozni? Nem bántad, hogy megromlott a viszony?
2012. okt. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Szerelmes voltam és nem bírtam végignézni, ahogy összejön valaki mással, szóval úgy láttam jónak, hogy megszakítom vele a kapcsolatot. Jobb így, csak megőrjítettem volna azzal, hogy nem tudom kordában tartani az érzelmeimet.
2012. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, mert abban hiszek, hogy mindent meg lehet beszélni.
2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, félreértettem a párom, mire sértődés, több napos nem egymáshoz szólás lett a vége. Ő azt mondta, így nem lehet élni, hogy nem tudjuk megbeszélni a problémákat. Kidobott, én tepertem ugyan, de már késő volt. S még mindig szeretem :(
2012. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát én is szerelmes voltam egy lányba de az az igazság, hogy ő csak barátként tekintett de ebből volt több félreértés is.

Ugye van az a szabály, hogy ne szeress bele egy osztálytársadba se, mert ha szakítasz vele akkor nagyon nehéz lesz elviselni, hogy minden nap látod stb.. Én ebbe a hibába estem bele, hiába a szerelemnek nem lehet parancsolni :\ Mostanra már nem érzek iránta semmit mert kerekperec megmondtam neki, hogy hadjuk egymást békén és, hogy hozzám se szóljon. Tudom nem a legjobb megoldás de ez tűnt helyesnek aztán végül is bevált. Igaz neki is nagyon rosszul esett az egész de jobbat mondom, nem tudtam kitalálni. Aztán mostanra az idő megoldott mindent de egyeltalán nem is beszélek már vele, sem sulin kívül sem belül. Nekem ez segített :\ :)

2012. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!