Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulóra valami jelképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra valami jelképes ajándék fiúnak? 18L

Figyelt kérdés

Tudom, nem ti ismeritek őt, én inkább valami ötletre lennék kíváncsi, hátha:)

Sütök neki sütit, itt lesz egész nap, és együtt fogunk főzni vacsit:) Sajnos az ünnepek miatt nem tudunk elmenni vacsorázni, és az együtt töltött idő is kevés lenne, ha csak este jönne át.

Nem tudom, hogy mit adhatnék neki..Karácsonyra meg stb, könnyebb, mert ott csak neki kell ajándékot venni, de ez kettőnkről szólna:/


Esetleg ti mit adtatok a párotoknak évfordulóra?:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 25. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de sztem ez mind1. Gondolt át, mire vágyik igazán. Szerintem évfordulóra elég egy kis ajándék, vagy lehet akár egy általad készített kis dolog: ez nagyonis kifejezhetné, mennyire szereted őt.

18/F

2012. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!