Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem az exemmel. Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exemmel. Nagy hiba volt. Mi legyen?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Én elkerültem egyetemre, Szegedre, amúgy Békéscsabán élek.


Megromlott a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk. Amikor többet találkoztunk a suli előtt, akkor is iszonyat féltékeny volt. (Most is emiatt veszekedtünk legtöbbet, idegesíti, hogy az exem itt lakik, ahol tanulok..)


Sosem csaltuk meg egymást.


Most nem vagyunk együtt, épp "szünetet" tartunk.


Nehezen bírom.


Volt egy buli, ahol az exem is ott volt. (szegedi a srác, vele 1,5 évet voltam.)


Jól éreztem magam, rengeteget beszélgettünk. Aztán annyira előjöttek a régi érzések, hogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és lefeküdtünk. Jól esett, hogy valaki foglalkozott velem, odafigyelt rám..


A barátomnak még nem mondtam el.


Gyenge pillanat volt. De félek, ha elmondom neki, akkor végleg vége.. pedig ez a kapcsolat még lehet, hogy menthető lenne.. Tudom, nagy hiba volt, de visszacsinálni már sajnos nem tudom..


20 L



2012. okt. 24. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki és hagyd, hogy kidobjon a p*csába. A szünet nem arról szól, hogy akkor összefekszel gyorsan valakivel, mert foglalkozott veled 1 estén át... vagy én értem félre és ez lenne a normális a mai világban?
2012. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki,de szerintem ez a kapcsolat már nem menthető és nem is érdemes, fiatalok vagytok, egy éve együtt és állandóan veszekszetek. Mi értelme egy olyan kapcsolatnak,ahol állandó vita van, és egyáltalán min tud veszekedni két ember akik szeretik egymást?
2012. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menthető? Ez egy nagyon nyögvenyelős kapcsolat, ugyan minek megmenteni? Tuti hogy találnál ezerszer jobbat, aki elég szeretetet ad, nem féltékeny, stb. Nem azt mondom, hogy ő egy rossz ember, csak valószínűleg mások az igényeitek, és szerintem nem is vagy belé szerelmes. Tudod, a kapcsolat olyan mint a fing, ha erőltetni kell, akkor sz@r. :D
2012. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Addig "dobasd ki magad", amíg a mocskosul nagy féltékenysége nem válik tetlegességgé!

Bár szerintem ezért te így is úgy is kapni fogsz a b*dös gyökér pasidtól, mert a féltékeny ember mindenre képes!

2012. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne mond el, de legközelebb ne írj konkrétumokat, hogy Békéscsaba meg Szeged mert még a végén magadat buktatod le!Amúgy lehet érdemes lenne átgondolnod,hogy a mostani pároddal milyen kilátása van a a kapcsolatotoknak mivel ennél jobban elrontani valamit nehezen lehet!Ha mindent megkaptál volna a mostanitól, nem feküdtél volna le az exeddel!Lehet az lenne a leghelyesebb ha mindkettővel megszakítanád a kapcsolatot és új pasit keresnél,aki mindenben a best lesz!
2012. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tetves ribanc vagy. Eleve mi az, hogy szünet egy kapcsolatban? Annak is olyannak kéne lennie, mint a házasságnak, hogy jóban-rosszban. Ez nem úgy megy, hogy van egy zűr, tartsunk szünetet és akkor másokkal dugatom magam.
2012. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elvileg nem voltatok együtt, mikor lefeküdtél a pasival, ergo nem csaltad meg. amúgy szerintem szakíts a mostani pároddal, az exed meg felejtsd el, ideje elfeledni őket és egy új, jó kapcsolatban élni tovább!
2012. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sok a k úrva te k úrva
2014. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!