Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőmet egyszerűen irányítja a pasija?

Figyelt kérdés

1 éve együtt vannak. Abba már beletörődtem,hogy nem fognak szakítani,de azt már nem fogom végignézni,hogy a legjobb barátnőm miatta egy zombivá válik.A srác nagyon-nagyon féltékeny típus, velünk akart jönni az osztálykirándulásra,nehogy megcsalja a barátnőm. Itt már nekem lett elegem,hogy ugyan édes lányom állj már ki magadért. Nagy nehezen meggyőztük a srácot,hogy ez egy osztály"rendezvény". Már az ötödik bulit mondta le a legjobb barátnőm, mert "ááá inkább megyek a pasimhoz".Ha nem hozzá menne, a srác kiakadna. De ezt a barátnőm nem veszi észre. Mert még ha azért nem jönne,mert tudja,hogy milyen a pasija. De nem. Olyanokat mondd,hogy neki nincs kedve, ő már kiélte magát, őt már nem hajtja a bulizás.(nem csak mondja, teljes komolyan is gondolja, ez az ami megijeszt,17 éves.Azért annyit nem volt bulizni) De én ismerem őt, ő nem ilyen. Ő ha alkalom volt, akkor rohant készülődni, és ha nem volt kedvem még engem is rávett. A srác mintha az agyát mosná.

Ne írjátok ,hogy féltékeny vagyok ,mert nekem is van barátom, de nekünk tök normális,hogy néha együtt,néha külön.Sőt, néha én mondom,hogy szervezzenek valamit maguknak. Én 100%-ig megbízom benne,ő is bennem.


2012. okt. 24. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs gond.Be kell vonni a barátját is a programokba.Hívjátok el őt is előbb lazább,beszélgetős progikba,aztán idővel jöhetnek a bulik is...Ez az én verzióm,dióhéjban.
2012. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, de a barátja (nála 4,nálam 5 évvel idősebb) közölte vele,hogy engem csak egy kis buta lánynak tart, és nem lenne úgysem jó a hangulat,hogy ő az egyedüli fiú.(a barátomat meg egy szerencsétlennek tartja,nem ítélkezem, nem tudom,hogy ki a nagyobb szerencsétlen :) tehát, ha őt elhívom az sem segít) tanácstalan vagyok :(
2012. okt. 24. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nőt irányít a pasija. Mert a nők beletörődnek bután a helyzetükbe és nem lépnek, vagy csak ritkán. Nem csoda, hogy házasságon belül is annyi és annyi asszony verés van, mégis csak ritkán válnak el a nők. Inkább tűrnek. Tisztelet a ritka kivételnek.
2012. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mennyenek együtt bulizni. Neked nem dolgod senkinek az irányitása sem, viszont egy kapcsolatban valakinek ezt meg kell tenni valamilyen szinten. Külömben nem válaszolhatnák a nők minden randival kapcsolatos kérdésre sem hogy "nemtudom". Ez egy ilyen dolog. A salyát kapcsolatodhoz nem érdemes hasonlítani, mindenki más és mindenki mást érez jónak, elégnek, vagy soknak. Hidd el, ha valóban rosz lenne otthagyná a barátnőd is azt a srácot. Valószínüleg szereti is ha ottvanvele...az esetek 90% ban nincs szó fenyegetésről. Az, hogy a srác nembír téged valószínüleg azért van mert látja hogy segíteni akarsz. Személyes tapasztalat hogy bár te is csak segiteni akarsz puszta jószándékbol, de k*rvaidegesítő. Képzeld csak el hogy a barátnőd pasija a te kapcsolatodat boncolgatja. Szal légyszives!!! NE akarj semmit csinálni. HAgyd hogy a barátnőd maga rájöjjön ha rákell valamire. Neki is hasznosabb.
2012. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!