Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igen vagy nem? Én nem tudom!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen vagy nem? Én nem tudom!

Figyelt kérdés
Van egy fiú és járni akar velem,én pedig nemet mondtam neki (tavaly is próbálkozott).Azóta egészen megkedveltem őt.Arra kért hogy gondoljam át mégegyszer.Még egyszer se volt barátom mivel még csak 12 vagyok.Otthon pedig nem szoktam ilyenekről beszélni.Szerintetek mit mondjak neki,igent vagy nemet???!!

2012. okt. 23. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a fiú hány éves? Amúgy valóban nagyon fiatal vagy ehhez, fura ez a világ
2012. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 évesen. Mondj igent..kézfogáson kivül más ugysem történhet.
2012. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fura ez a világ? Ez már nem fura hanem nem normális világ. 12 évesen ne ilyenekre pazarold már el az időd.
2012. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkedvelted nem? Akkor nincs miről beszélni. Korodtól most eltekintek :D
2012. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem NEM még ráérsz hidd el amíg nem érsz meg rá csak csalódni fogsz :/ majd később jobban átlátod a dolgokat akkor jobban átérzed majd hogy milyen következmények vannak és tudom hogy azt hiszed hogy már érett vagy meg tudod mit hogy kell de nem, higgy nekem
2012. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A fiú annyi idős mint én.
2012. okt. 23. 21:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy még mindíg nem tudom,mert van itt igen meg pár nem is!!!!!
2012. okt. 23. 21:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyorsan irjatok mert asszem holnapra kellene eldöntenem.
2012. okt. 23. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!