Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?! A többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal akkor leszünk 8 hónapja eggyütt.. és nincs ötletem hogy mit vegyek/készítsek neki... Gondoltam hogy csináltatok kettőnkről egy képet és azt bekeretezem, csak z szerintem kevés.. nemtudom.. Kérlek segítsetek tanácsokat adni hogy mit vegyek neki :) Kérem hogy a kellemetlen beszólásoktól kiméljenek!
2012. okt. 22. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sálat.
2012. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hímezz neki egy újévi malacot
2012. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Süss neki mézeskalács házikót.
2012. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj neki videót amin egy kutyával szexelsz. Nekem bejönne
2012. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én például köpnék rá,hogy mit vesz a nőm nekem. Ezt pozitív értelemben írom! Mert nem várnám el tőle, hogy több ezret költsön rám, nem várnám el tőle még akkor sem,ha sokkal jobb pénzügyi helyzetben volna mint én, de én sem állok rosszul egyébként, mindenem megvan. Tehát ha egy ilyen szívből jövő ajándék volna ,mint egy közös ékp bekereteztetve, az egy egazi kincs volna számomra. Amíg járok vele persze. Utána majd vágnám be a szemétégetőbe. /Ezen gondolkodj azért el/ egyébként ha meg pénzelni akarod, akkor vegyél neki valami menő parfümöt, az mindig nyerő ajándék. Elitebb mint egy ócska hajtógázas spray, meg mindneki jól jár. Ő menőzhet, te meg nem érzed az ő szagát.
2012. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a sálat még meggondoolom.

Hát nem igazán tudok sütni mézeskalácsot.. :/

Utolsó... Szerintem a parfüm az nagyon jó gondolat. köszönöm a tanácsodat! És persze a többiektől is!

Ha valaki tud még segíteni akkor segítsen :)

2012. okt. 22. 22:12
 7/7 VVMMvvmm ***** válasza:
Hintalovat,sakkot,gereblyét,fazekat stb.
2012. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!