Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak karácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak karácsonyra? Szerintetek minek örülne?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok a barátommal és ugye hamarosan itt lesz a karácsony. Szeretném meglepni valami ajándékkal. Mind a ketten 15 évesek vagyunk, ő kicsit "páva", szóval valami ékszerre/karkötőre gondoltam. De nem is tudom, hogy örülne e neki, szóval gondoltam inkább megkérdezlek titeket, hogy szerintetek mit adjak neki?:)
2011. dec. 10. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Divat óra?
2011. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Anyjától órát kért karácsonytra :s..szóval azaz ötlet kilőve :((
2011. dec. 10. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
cipőfűzőt és hajszeszt
2011. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pofont
2011. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kösz a normál válaszokat...útóbbinak pedig remélem h ő is azt kap karácsonyra ;D ha már észt nem kapott születésekor :)
2011. dec. 10. 22:30
 6/12 anonim válasza:
sztem nem kell túlzásba vinni az ajándékozást ha két hónapja jártok,lepd meg inkább valami személyessel,mondjuk egy kép amin ketten vagytok egy szép keretbe,vagy egy képes párna vagy valami ilyesmii....
2011. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én lány vagyok...de 2 hónap után nem örülnék ilyen képes dolgoknak.. :P A férfiak többsége meg pláne.

Vegyél neki valami fiús láncot inkább, ami tetszik Neked és hordhatja, vagy karkötőt.

Nem kell ezüstöt, meg semmi nemesfémet sem venni..neten vannak nagyon jópofa ékszerdobozok. Arra keress rá és valami fiúsba tedd bele (pl. focilabda alakú vagy valami ilyesmi).

2011. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
[link] Ezek pl. direkt karácsonyi ékszer dobozkák..
2011. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen :D

Az ékszer tényleg jó :) szerintetek az mijen hogyha beleglavíroztatok feliratot a nyaklánc medáljába amit venni fogok?

2011. dec. 11. 09:19
 10/12 anonim ***** válasza:
az szuper ötlet én is kaptam egy olyat a barátnőmtől. Itt a lényeg nem is az ajándék hanem hogy mekkora erőfeszítést fektettél bele. He'll appreciate it.
2011. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!