Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálja, mi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja, mi értelme ennek amit tett?

Figyelt kérdés
A barátom a volt barátnőjét állítása szerint pszichológushoz "kergette" meg a csaj kicsit megkattant, mert el lett utasítva..és kiütések is jöttek rá ami élete végéig elkíséri..és kérdezem tőle nincs lelki ismeretfurdalásod erre, hogy nincs.. ma reggel meg ismerősök lettek facebook-n és kérdezem miért és azt mondta, hogy mert lelki ismeretfurdalásom van ..most ha ismerősök lesznek mivel lesz jobb?? én ezt nem értem... miért foglalkozik vele? és miért mondja, hogy nem érdekli? Rosszul esik, mert beteg vagyok és ez olyan mintha vele is foglalkozni akarna...
2012. okt. 22. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
facebok...szánalmas h egyeseknek mindig minden a facebokon függ...
2012. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát a faszér hozod fel neki. mit vársz? felhozod, letagadja magának is, aztán a lelkiismerete kattog neki, persze, hogy felkeresi. magad alatt vágod a fát
2012. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!