Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátnőmet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőmet. Mi lehet a gond? :S

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk semmi gond nincs.. nagyon szeret, külön szóváteszi minden alkalommal háromszor amikor találkozunk, hogy örül hogy felhívtam és hogy együtt vagyunk. Törődik velem, kérdezi ha látja hogy valami nem OK. Mindegy, folytathatnám a sort..

Csak azt nem értem, hogy miért van az, hogy mindig én hívom, és sohase ő engem. Szerintem ha nem hívnám két hétig, nem lenne semmi... Mit csináljak hogy ne legyen egyoldalú? Megemlítsem neki ezt, hogy miért nem kezdeményez ő egyszer? Az lehet mégis bunkóság lenne vagyis nem tudom hogy reagálna :S


2012. okt. 21. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég rossz kapcsolat, ha ez neki nem tűnik fel és meg se mernéd beszélni vele, mert félsz..
2012. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Éppen megemlítheted neki ,hogy kezdeményezzen.

De lehet,hogy az egésznek roppant egyszerű oka van.Volt ,hogy kezdeményezett és visszautasították.Ez egy nőnek roppant megalázó.Hidd el ez egy nő kedvét évekre elveszi a kezdeményezéstől.Ezt elhiheted nekem.Nem vagyok már éppen mai csirke.

2012. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!