Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az otthonülős tanulós, könyvmo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az otthonülős tanulós, könyvmoly jó kislányoknak kevésbé számít a külső mint aki eljár partizni meg éli az életét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kébzeld el,az otthonülős is éli az életét,neki olyan az élete,és neki is számít a külső,ahogy neked is.Te talán járnál egy 200kilós,160centis szőrös csajjal?
2012. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez nem így van. én pl. otthonülős könyvmoly vagyok, de hosszú festett szőke hajam van, volt póthajam is. cicivillantós felsőket hordok meg testhezsimuló nacikat, sminkelem magam, 170 centihez 53 kiló vagyok

szóval abszolut érdekel a külsőm attól még hogy van hogy hónapokig nincs kedvem bulizni.

miért, csak az legyen szép, aki 7 napból 7X partizik? :D

2012. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
alapból, attól mert otthonülős valaki, attól még eljár bulizni (pl én.), olvasok és mégis élem az életem, bulizni járok, és IGEN számít a külső. :) (jaa és persze tanulok is mellette, milyen meglepő :D) ez a kategorizálás megőrjít...
2012. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom igen, de én pl. sokat jártam régebben partizni és sosem ismerkedtem ott mert nekem az otthonülős, okos srácok akiknek van személyisége jobban bejönnek, a külső nem annyira lényeges. Csak azért jártam bulizni mert szeretek táncolni, tetszett a zene, jó volt szórakozni a barátnőimmel, nem azért hogy ott összeszedjek valami suttyót. Mostanában én is inkább itthon vagyok, de mikor sokat buliztam, akkor is ugyanígy gondolkodtam. Általában szerintem azt lehet mondani, aki ismerkedés céljából jár klubokba, azt nem nagyon érdekli hogy érdekes személyiség legyél, a lényeg hogy jól mutassatok együtt meg jó legyen a szex és ennyi. Ha beszélgetni is szeretne az ember a barátjával, akkor ezer fontosabb dolog van, mint a külső.
2012. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan lányra gondolok, aki még soha nem volt bulizni, igazi otthonülös
2012. okt. 20. 20:06
 6/6 anonim válasza:
Kicsit kemény kérdésnek érzem ezt. Nem tudom, hogy ebbe a kategóriába beleesek-e még, de azt tudom, hogy mindenkinek van magánélete. Én azért szoktam órákra tanulni, meg minden, de nem kötök mindent az osztálytársaim orrára. Lehet, hogy kissé távolságtartó vagyok, és egy hülye strébernek tartanak, csak ezt azért csinálom, hogy ne legyen támadható pontom (ami persze így is van). Mondjuk lehet, hogy a jellememből jön, de én azért a belsőre is kíváncsi vagyok. Mondjuk unalmas pasival nem jönnék össze. A minimum az, hogy sportoljon valamit. :D Én szeretek sportolni, igaz nagyon néha szoktam csak elmenni itthonról, de attól még itthon is élek életet. Nézek sorozatot, játszok, esetleg áthívok 1 barátnőt. Igen, lehet, hogy kissé zárkózott vagyok. Szeretnék is rajta majd változtatni. Szóval szerintem ez a kategória pont az, ahol igazán kell pedálozni. Ugyanis mondjuk én egy falat építek magam köré. De azért ezeknek a lányoknak is kell pasi, úgyhogy ne add fel! Szóval szerintem otthon is lehet életet élni. Van család, állatok, gép, sport. Van aki nem szereti annyira a közösséget, na. Úgyhogy légy ügyes, és törd át azt a falat! :) Ha pedig tetszik, fel a fejjel, megér egy próbát. Esetleg kérhetek egy keresztnevet?
2012. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!